מאות בני נוער במצעד הלפידים בפ"ת

11/12/2017
חדשות


ביום חמישי התקיים מצעד הלפידים של תנועות הנוער במסגרת אגף חברה, נוער וצעירים.

1,500 חניכים ומדריכים מכל תנועות הנוער בעיר עזרא, הצופים, הנוער העובד והלומד, בני עקיבא, מחנות עולים, אריאל, נוער לאומי, כנפיים של קרמבו, בית״ר והשומר הצעיר, צעדו לאורך רחובות מרכז העיר והפכו את לב העיר למקום שוקק ותוסס. תושבים רבים וסוחרים יצאו לקבל את התנועות שהראו מפגן כוח מרשים של אהבה למסגרת התנועה ולעיר.

המצעד הסתיים בכיכר המייסדים שם נערך טקס בו נציגי התנועות הדליקו חנוכייה הציגו את תפיסת עולמם בסימן "כבוד הדדי במרחב הפתוח".

בטקס השתתפו סגנית ראש העיר וראש אגף הנוער אורנה דוידאי, מנהל אגף חברה ונוער גיא אליהו, מנהלת אגף החינוך העל יסודי רויטל שפירא, סגנית מנהל אגף החינוך על יסודי אפי שדיב, סגנית מנהלת אגף החינוך היסודי חני לוי, דנה כהן רכזת תנועות הנוער הרשותית ומפקחת משרד החינוך אתי רביאן.

בטקס הוענק אות יקיר תנועות הנוער מטעם ראש העיר למנהלי בתי הספר בהם היה את אחוז הגידול המשמעותי ביותר של חניכים שהצטרפו למסגרת תנועות הנוער בשנה האחרונה.

בבתי הספר העל יסודיים קיבלו את אות יקיר תנועות הנוער ורדינה אוס מנהלת חטיבת אחד העם ויעל פיינגולד הרכזת החברית, על גידול של 5.8% במספר החניכים בתנועות הנוער.

בבתי הספר היסודיים קיבלו את אות יקיר התנועות הדי רוזנטל מנהלת בית הספר עין גנים וטל טופר הרכזת החברתית, שם היה גידול של 8.17% של חניכים הפעילים בתנועות.

את הטקס חתם הזמר נתן גושן.

סגנית ראש העיר אורנה דוידאי ציינה: "נמשיך לחזק את תנועות הנוער ולעודד את הנוער להשתתף בפעילות תנועתית, השנה גדלנו ב 20% במספר החניכים המשתתפים בתנועות הנוער בעיר ואנו מברכים על כך. יש לנו נוער איכותי בעיר ומסגרת התנועות מהווה עבורו מקום התנסות להנהיג, להדריך ולהוביל חברתית".

גיא אליהו מנהל אגף הנוער והצעירים: "ההשתתפות הרבה במצעד מסמלת את החיבור בין התנועות הנוער הפועלות בעיר ואת תחושת השייכות שלהם לעיר. אנו נמשיך לחבר בין כל התנועות ולחזק אותם בקהילה".

דנה כהן רכזת תנועות הנוער הרשותית: "מצעד הלפידים השנה הראה את העוצמה שיש לנוער בעיר ושל תנועות הנוער בפרט. אנו נמשיך לעודד את ההשתתפות בתנועות הנוער בכדי להמשיך את מגמת הצמיחה של התנועות בעיר".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...