לראשונה בחייו: שגיב כהן ישחק נגד הפועל פ"ת

06/03/2017 | שי קרנר
חדשות


כשנותרו ארבעה משחקים לסיום הליגה הסדירה ייפגשו מחר מכבי הרצליה והפועל פ"ת לקרב חשוב על מקום בפלייאוף העליון. הרכב חסר להוכנבוים.

בגיל 29 ולראשונה בחייו ישחק מחר שגיב כהן נגד הפועל פ"ת, כשקבוצתו הנוכחית מכבי הרצליה תארח את קבוצת נעוריו במסגרת המחזור ה-27 בליגה הלאומית בכדורגל.

הילד שהיה אוהד שרוף של הפועל פ"ת והפך בהמשך לשחקן מצטיין ולקפטן שלה הושאל כזכור באמצע העונה למכבי הרצליה ויפגוש את חבריו לשעבר מצדו השני של המתרס. שגיב כבר עזב בעבר את הפועל פ"ת, ועבר להפועל עכו, אבל במשחק מול הפועל פ"ת הוא לא שיחק בגלל פציעה. מחר זה יקרה.

אריאל שיימן, הבוס של מכבי הרצליה, אסר על שחקניו להתראיין לפני משחקים וכך גם לקראת המשחק מחר, ולכן שגיב שדווקא רצה להתראיין התנצל. שגיב סיפר לאחרונה שהוא נהנה במכבי הרצליה מכל רגע ושהוא משחק שם באופן קבוע בתפקידו המקורי כמגן ימני. הוא גם סיפר למקורביו שהוא נהנה עכשיו מכדורגל ושהוא מקווה לשחק עם הרצליה בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית.

למרות שהפועל פ"ת ממוקמת חמישית כרגע, הצפיפות בטבלת הליגה כה גדולה (הרצליה תשיעית עם נקודה פחות), כך שהפסד מחר עלול לדרדר אותה מספר מקומות. הפועל תגיע למשחק בהרצליה בהרכב חסר - ללא יואב זיו המורחק, הבלם דניאל כהן המוצהב וגם המגן מתן בלטקסה הפצוע. גם במצב עניינים זה בלם הרכש תומר אלבז לא נכלל בסגל הקבוצה למשחק. בנוסף גם הקשר חיים יוסף עדיין פצוע ולא ישחק.

מחיר הכרטיס למשחק בהרצליה 40 ש"ח. אוהדי הפועל יישבו מאחורי השער הצפוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...