לסגור פינה בחמישה שקלים (או שישה...)

21/07/2016 | חתול רחוב
חדשות


קדחת החמישה שקלים שהתחילה בקפה, נדבקה גם בפלאפל. אומנם זו לא מנת הפלאפל האולטימטיבית, ואפילו לא תיכנס לרשימת עשרת הגדולים (מחשב לעתיד), אבל בהחלט מנה נחמדה.

מדד רעב 5 - מה כבר יש בסביבה כדי להשביע את הרעב הזה? עם חבילה קטנה מסין, יצאתי מסניף הראשונים לכיוון חיים עוזר, רחוב מלא באוכל רחוב. שווארמה לא חסר, בית קפה שעוד נפגוש בעתיד הלא רחוק, פיצה USA הוותיקה והשווה בדיקה, סיני ספיד, סודך, או פלאפל. ולא סתם פלאפל, "פלאפיקס" - חמישה שקלים מנה, חמישה שקלים ואני סוגר פינה.

תמיד יש שם טור, וכנראה שבצדק, מנה פלאפל בחמישה שקלים, שלא נלך לבדוק? נעמדתי בתור והתחלתי להריח את הנעשה, מדובר במנה מאוד בסיסית, סלט בסיסי, מלפפון חמוץ חתוך לקוביות, כמה כדורי פלאפל ארוזים יפה בתוך פיתה טרייה. אין חומוס (למרות שאני לא משתמש) אין צ'יפס (חובה בכל מנה ארוזה) אין צלחת חמוצים (חובה בכל ישיבה), אין מקום ישיבה, יש טחינה, עמבה במילוי עצמי ונגמר הסיפור.

בהחלט מנה שסוגרת פינה, אבל לא יותר מזה. שתייה בשישה שקלים, גלידה אמריקאית לקינוח, ואני קפוץ על האופנוע ביחד עם הצעצוע החדש מסין. חתולי רחוב ותיקים יודעים שבכל פינה אפשר למצוא מנה שוברת שוויון, אבל לא בחמישה שקלים.

לסיכום: נקי, מסודר, מהיר, טעים אך בסיסי. 6 במדד שלי, כנראה 7 במדד של השאר, כי שיצאתי משם התור רק גדל.

לדף הראשי של "חתול רחוב" – לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

מחיר פלאפל
לתקן אותך במחיר. הפלאפל עולה 6 ש"ח
יוסי - 21/07/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...