למען נוער במצבי בסיכון

12/11/2014
תקוה'לה

עדי כהן, מנכ"ל קבוצת טיב טעם, העניק צ'ק על סך 42 אלף ש"ח לנאוה ברק יו"ר עמותת עלם - העמותה המובילה בישראל לנוער במצבי סיכון. הכספים נאספו במסגרת מבצע תרומות לטובת בני נוער במצב סיכון, שערכה רשת טיב טעם.

נאווה ברק נשיאת עמותת עלם, נפגשה בשבוע האחרון עם עדי כהן, במסגרת טקס להגברת המודעות לפעילות העמותה ולהענקת התרומה. כהן פתח את הטקס ואמר: "החיבור בין  קבוצת טיב טעם לעמותת עלם, הפועלת למען בני נוער בסיכון, נמשכת כבר מספר שנים. פעילות זו מהווה עבורנו מטרה נעלה וחשובה, המשפיעה על דור העתיד של ילדינו. כגוף קמעונאי מוביל בארץ רואה עצמה הנהלת הקבוצה, כמו גם עובדיה, מחויבת לפעול למען הקהילה כחלק מחזון הקבוצה".

עדי כהן ונאוה ברק (צילום: אלעד גוטמן)

נאווה ברק  העניקה לעדי  תעודת הוקרה, על תרומת הרשת לטובת העמותה וציינה: "אני מברכת את הנהלת טיב טעם ועובדיה, על התגייסותם ושיתוף הפעולה שהפך למסורת ומתקיים זו השנה השלישית ברציפות. התגייסותה של טיב טעם למען הקהילה שנה אחר שנה היא דוגמא חיובית לשיתוף פעולה פורה בין המגזר העסקי למגזר השלישי".

עמותת עלם הוקמה במטרה לסייע לבני נוער במצבי סיכון ומצוקה בישראל להיחלץ ממצבם ולמצוא את מקומם בחברה, כבוגרים וכאזרחים התורמים לעצמם, למשפחתם ולחברה הישראלית.    

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...