למעלה מ- 40,000 צופים הגיעו לעדלאידע של פתח תקוה

01/03/2018
חדשות


ססגונית יותר, צוהלת יותר, עם 1,500 רקדניות מלהקות מקומיות, שחקנים, רקדנים, מייצגי ענק ומופע סיום מלהיב.

למעלה מ 40,000 איש הגיעו לצפות בתהלוכת העדלאידע שערכה היום עיריית פתח תקוה. הרחובות המרכזיים נסגרו כבר משעות הבוקר המוקדמות, וההערכות של הלהקות החלה לקראת השעה תשע בבוקר.

זו השנה הרביעית שמתקיימת בעיר פתח תקוה עדלאידע ססגונית וצוהלת. השנה העדלאידע בסימן אוצרות הים. בעדלאידע השנה השתתפו חמישה מייצגי ענק שהגיעו מסין - כריש ודולפינים, צב ים, תמנון ורוד, צוללת צהובה ודג אריה ייחודי ומרהיב.

בשעה 11:00 בבוקר בדיוק הזניק ראש העיר איציק ברוורמן את העדלאידע, תוך שהוא מברך את התושבים בברכת חג פורים שמח, ומודה לכל המשתתפים, המארגנים והצופים. לאורך התהלוכה שהתפרשה על 1,550 מ' נצפו גם אניית פיראטים ועליה ארבעה פיראטים לוחמים, כרכרת מלך הים עם מלך הים ובנות ים, אי האלמוגים עם בנות ים, ספינה של מואנה בליווי  6 רקדניות, שתי משאיות של מית"ב (תאגיד המים) האחת עם הדמויות של לולי, צומי ומולי והשנייה עם הדמויות האהובות מערוץ הופ אשר גם הפריחה לאורך המסלול בועות סבון. בנוסף השתתפה בתהלוכה משאית כיבוי (של כב"ה) עם סמי הכבאי ואחריה קבוצת לוחמי אש מתחנת כיבוי פתח תקוה, וכן טנדר של האגף לאיכות הסביבה מקושט בחומרים ממוחזרים בהתאם לנושא - אוצרות הים.

כל אלה השתתפו בעדלאידע לצד מתופפים של הקונסרבטוריון העירוני, ליצנים, מפריחי בועות, דמויות רחוב - ג'אגלינג, שחקנים פיראטיים קרביים ולהקות מחול עירוניות. בסיום התהלוכה התקיימה הופעה מלהביה של מיכל הקטנה כוכבת הילדים. מרכז העיר שקק חיים, והציבור הרחב מילא את הרחובות לשמחת בעלי העסקים.

(צילום: לשכת דובר העירייה)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...