למה גם עסקים קטנים בעיר חייבים אתר עסקי באינטרנט?

16/01/2020
עסקים וכלכלה

אתר עסקי באינטרנט הוא מנוף לצמיחה עבור בעלי עסקים שרוצים לגדול

חנויות קטנות רבות בעיר פתח תקווה וגם בערים נוספות, קיימות מזה שנים רבות ולחלקן הגדול ישנו קהל לקוחות קבוע של שנים רבות. אלו בדרך כלל התושבים שמתגוררים בקרבת מקום ובוחרים לגשת לעסק הצמוד לביתם, בגלל ההרגל, אבל לרוב גם בגלל השרות הטוב והרגשת השייכות לבית העסק שנוצרה עם הזמן. המגמה של השנים האחרונות, של אנשים ההולכים ו"מתרחקים" מהגעה פיזית לחנויות ומחפשים תחליפים מקוונים ברשת, גרמה לצורך של עסקים רבים להקים אתר עסקי באינטרנט, בכדי לבצע פעולות שיווק לחנות אשר מותאמות לעידן החדש.

היתרון העצום בהקמת אתר עסקי באינטרנט

מדוע חשוב לבצע בניית אתרי תדמית לעסקים קטנים? בעיקר בשל העובדה כי אצל עסקים וותיקים ומקומיים שאינם משקיעים הרבה בפרסום, קהל הלקוחות איננו מתרחב משמעותית והוא, בסופו של דבר, הולך ונחלש בתור כוח קנייה. הדבר עלול להוביל לירידה חדה  במכירות ולהפסדים – זה כנראה מה שגורם להרבה מאוד עסקים קטנים בישראל להיסגר, גם לאחר שנים ארוכות של עבודה תקינה. הפרסום באמצעות האינטרנט והקמה של אתר עסקי שאנשים מכל רחבי הארץ נחשפים אליו, הוכח כאפקטיבי ביותר בעידן המודרני והוא מהווה את הדרך הטובה ביותר כיום להגדיל את היקף המכירות של כל עסק, בכל תחום.

איך חנות קטנה יכולה לצמוח בעזרת אתר ברשת?

גם בתוך העיר ואפילו אם נדמה לכם ש"כולם מכירים את כולם", קיימים הרבה מאוד לקוחות פוטנציאליים שלא יכירו את החנות הקטנה שלכם לעולם, אילולא יגיעו לרחוב שבו היא נמצאת וגם אז ייתכן שיבחרו שלא להיכנס. אבל כאשר אתם מקימים אתר מקצועי, שבו מוצגות תמונות של החנות ומפורט המידע החשוב על בית העסק, זה מגדיל משמעותית את הסיכוי שלקוחות חדשים יגיעו באופן יזום אל החנות. מודעת פרסום על עצם עלייתו של האתר לאוויר וכמובן פעולות מקצועיות של קידום אתרים בגוגל, יובילו לכניסה של גולשים רבים אל האתר – שחלקם יבחר לנסוע במיוחד אליכם לחנות לאחר ההיכרות הראשונית עמה, שנוצרה למעשה ברשת.

באילו מקרים כדאי להקים גם חנות וירטואלית?

חנות וירטואלית יכולה להגדיל באופן משמעותי מאוד את כמות המכירות של העסק, בייחוד אם תאפשרו ביצוע של משלוחים. הרוכשים ברשת עושים זאת בעיקר בגלל הנוחות של הקנייה, במקביל להנחה שמשלוחים לכל חלקי הארץ יכפילו את מספר הלקוחות שלכם פי כמה וכמה. מכירות און-ליין עשויות להיות מנוף כלכלי אדיר עבור חנויות פיזיות, אך ההקמה של חנות אינטרנטית דורשת השקעה רבה והבנה באשר לתקציבים הדרושים לכם. גם אם אתם חוששים מהשינוי חשוב שתדעו, שכאשר בעל עסק קטן בוחר להשקיע כספים במיזם מורכב, לצורך קטיפת הפירות לטווח הארוך – במיוחד כאשר הוא נעזר באנשי מקצוע מומחים – ההשקעה כנראה תחזיר את עצמה במהרה ותתברר כמשתלמת.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...