לזכרו של כוכב

03/03/2016 | ניסים קלדרון
חדשות

פ"ת נטו והמוזיאון של ניסים קלדרון מציגים בבלעדיות ובחשיפה ראשונה תמונות לזכרו של הכדורגלן גדי צלניקר ז"ל, שהלך השבוע לעולמו.

השבוע הלך לעולמו הכדורגלן המחונן גדי צלניקר. חברים רבים פוקדים את בית המשפחה בימי האבל, ביניהם שחקני עבר בקבוצות הכח ר"ג והפועל פ"ת. כמו כן ידידי ירמי אולמרט, לשעבר ראש עיריית גבעת שמואל, בה עבד והתגורר צלניקר, הגיע לניחום אבלים בליווי עבדכם הנאמן.

אולמרט סיפר: "היום נפגשתי עם ניסים ורעייתו אצל משפחת צלניקר בגבעת שמואל במסגרת ה"שבעה". ישבנו עם הרעיה , 2 בנים ובת אחת, וכן אחיו של גדי הבוגר ממנו. הצטרפו מבקרים נוספים ממוקירי המשפחה. הלהיט בשיחות ובאלבומים היה גדי שחקן הכדורגל, הן בתל אביב והכח רמת גן והן הפועל פתח תקוה. גדי היה מכוכבי נבחרת גייסות השריון, כאשר נבחרות החילות והפיקודים היו להיט ספורטיבי אמיתי. באלבום שגדי בנה בזמנו ישנם שבועות רבים בהם היה הקיצוני השמאלי (כך זה נקרא אז...) של נבחרת השבוע. היו ימים...גדי היה עמוד איתן בהסטוריה של הכדורגל הישראלי. ביום שלישי בשעה שש בבוקר נפטר בביתו. יהיה זכרו ברוך".

אנו מתכבדים להביא לכם תמונות, שמעולם לא נחשפו, מהשנים בהם לבש צלניקר את מדי הפועל פ"ת.

נתחיל עם מאבקי צלניקר במגרש האורווה ובמדי הפועל פ"ת: מימין עם שאול כהן "בדרבי הפרטי נגד הכח ר"ג", ומשמאל במאבק עם שרגא בר ממכבי נתניה.

בתמונה הבאה: יצחק דרוקר צופה על גדי צלניקר המוכשל ברחבה.

ובתמונה הזו הנהלת הפועל פ"ת עם קולקר ופרלשטיין, קרני וקרוסהר, והשחקנים גדי צלניקר, אברהם כהן והשוער שאול נחום, בטקס הפרחת יונים למזל והצלחה.

(התמונות באדיבות המוזיאון הביתי של היסטוריון הפועל פ"ת ניסים קלדרון)

לדף הפייסבוק של "ניסים קלדרון מציג: המוזיאון"

לבלוג כחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...