לוח הופעות במועדון הגריי יהוד - כל האפשרויות שלכם

19/03/2019
אירועי בידור ופנאי


כשמסתכלים על לוח הופעות במועדון הגריי יהוד מגלים שרית חדד, מוקי, חנן בן ארי, שלומי שבן, שלומי שבת, קובי אפללו ויש גם הופעות לילדים ומופעים מיוחדים ובאופן כללי מגוון רחב מאוד של אפשרויות – וכדאי כמובן לנצל אותן.

תוכן איכותי באווירה מעולה - לכולם

מועדון הגריי הוקם ביהוד בשנת 2014 כחלק מההתפתחות הטבעית של העיר. עשור קודם לכן חוברו יהוד ומונוסון לישוב אחד, יהוד-מונוסון שמו, ואוכלוסייתו צמחה לכ-30,000 בני אדם. בנוסף מהווה העיר, שנוסדה ב-1948 לאחר שתושבי כפר ערבי ששכן במקום נאלצו לעזוב את ביתם, מרכז מבחינות רבות לכל מושבי האזור ובהם מגשימים, בני עטרות, רינתיה ועוד. גם עבור תושבי סביון הסמוכה לוח הופעות במועדון הגריי יהוד הוא רלוונטי במיוחד וכולם גם יחד נהנים מתוכן איכותי באווירה מעולה.

לוח הופעות במועדון הגריי יהוד - מוזיקה, סטנד אפ והרצאות

לוח הופעות במועדון הגריי יהוד כולל הן הופעות מוזיקליות מובחרות, הן מופעי סטנד אפ משובחים והן הרצאות מרתקות במגוון רחב מאוד של נושאים.

גם בתוך כל קטגוריה הגיוון רחב. כך למשל בתחום ההרצאות תוכלו למצוא הרצאה על המוח הנשי לעומת המוח הגברי של פרופסור יורם יובל, הרצאה על פוליטיקה בעידן הדיגיטל עם עמית סגל ועוד ועוד. חובבי הסטנד אפ יכולים לבחור בין אמנים ותיקים כמו אלי יצפאן לסטנד-אפיסטים חדשים בתחום כמו חנוך דאום וגם ההופעות החיות המוזיקליות משתרעות על מנעד רחב מאוד – מאסף אמדורסקי וישראל גוריון עד ג'ין בורדו, מדודו טסה עד הראל סקעת ומשרית חדד ועד למופעי מחווה לקווין ולאלטון ג'ון.

תפריט מנצח

בנוסף לתוכן האיכותי של כל ההופעות במועדון הגריי, תוכלו ליהנות בו ממערכת הגברה משוכללת, מתאורה מתקדמת ומאווירה שהופכת כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת באמת.

בנוסף מציע המועדון המושקע תפריט שף עשיר עם שלל אפשרויות כולל מטעמים לצמחונים ולטבעונים וכמובן משקאות אלכוהוליים מובחרים כולל קוקטיילים ייחודיים.

מומלץ בחום לרכוש כרטיסים למופעים שאליהם תרצו ללכת מראש, למשל דרך גטיקטס. קחו בחשבון שהמועדון מהווה כאמור מקום בילוי אטרקטיבי ומבוקש במיוחד, כך שאתם תתמהמהו אתם עלולים לגלות שכל הכרטיסים כבר נחטפו.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...