"לגדל ילדים בריאים ושמחים"

11/08/2014
חדשות

פורטל פ"ת שמח לארח הפעם בפינת הביקור העיסקי את איריס כהן – בעלת "משפחתון הקטנטנים של איריס" בפ"ת.

איריס מנהלת כבר שנים רבות גן ייחודי בפ"ת באיזור כפרי ושקט ובאווירה יחודית. מדובר בגן בריאות וטבע, הממוקם סמוך לכביש מכבית, והייחודיות שלו היא במרחב המחיה והמשחק שיש לילדים. אין זה גן "תעשייתי", אלא גן בוטיק עם שירות VIP וכמות מטפלות גדולה ביחס למספר הילדים.

איריס מדגישה את מעורבותה בפרטים הקטנים: "אני מעורבת בכל דבר שקורה, ונמצאת כל היום בגן. יודעת מה וכמה כל ילד אכל, איך הוא מרגיש ומה מצבו. בנוסף כל המטפלות מכירות את כל הילדים, וכך הילדים רגילים לכולן".

בגן מתקיימים חוגים מיוחדים ומותאמים לכל הילדים: "אנחנו מטפלים בשיטה יחידנית בכל ילד. מתקיימים חוגים יחודיים לכל גיל, ולא רק מעל גיל שנה כפי שנהוג במקומות אחרים. למשל חוג ריתמוזיקה – גם התינוקות הכי קטנים משתתפים", מוסיפה איריס.

הניהול השוטף מתבצע בשיטת "גן שקוף" – איריס מסבירה: "הגן פתוח בכל רגע. ניתן לבוא ולבקר בכל שעה ולראות מה שלום הילד. ההורים מקבלים דיווח יומיומי על הילד – כמה אכל, שתה, יציאות וכו'. כמו כן אני מצלמת ושולחת אונליין תמונות להורים".

איריס מעידה על עצמה שהיא אוהבת כל הזמן ללמוד ולהתעדכן, ולכן יוצאת לקורסים ולימודים כדי להשתפר באופן שוטף. הידע והניסיון הרב שצברה מאפשר לה לייעץ וללוות את ההורים, כולל הכוונה ותמיכה מעבר לשעות הגן.

כאמור, הגן מתאפיין בתפריט אוכל בריא ומותאם: "אנחנו שמים דגש על תזונה נבונה, על בסיס ירקות וחלבון מגוון מהחי, וכן קטניות. יש גם תפריט ללא גלוטן לילדים רגישים. אין דברים מעובדים (כמו שניצלים), הכל טרי ומוכן במקום. אני גם מלווה את המעבר לאוכל מוצק בגיל חצי שנה והלאה".

במסגרת המשפחתון מתקיימים גם אירועים רבים עם ובלי הילדים, כולל מחוץ לגן: "יש גיבושים להורים, כולל קורסים והרצאות, טיולים עם או בלי ההורים, וכן פעילויות חוץ. בכל מקרה יש מפגש עם ההורים לפחות פעם בחודש", מסכמת איריס.

בגן, שבו כל הציוד והמתקנים חדשים, נקיים ומתוחזקים, קיימת גם אפשרות להסעות. איריס מספרת לנו על המלצות רבות מהורים, שאוהבים מאוד את האוירה בגן ואת העובדה שתמיד מקבלים ליווי, תשובות מקצועיות ועדכונים שוטפים.

 

כרטיס ביקור

שם העסק: משפחתון הקטנטנים של איריס

ותק: 16 שנים

שירותים: משפחתון לגילאים 3 חודשים עד 3 שנים, חוגים, ליווי התפתחותי

החלום: להמשיך לגדל ילדים בריאים ושמחים

המסר לתושבי פ"ת: הילדים הם מרכז עולמנו

כתובת: הארז 8 פ"ת

טלפון: 050-8223613 (לא בשבת)

לדף משפחתון הקטנטנים של איריס בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...