לא שמים ז' - הפועל פ"ת הושפלה שוב בגביע

22/12/2015
חדשות

הפועל פ"ת בדרך כלל מודחת מהגביע כל שנה ע"י קבוצות מליגות נמוכות, אבל השנה היא לא הצליחה לעבור אפילו את סיבוב ז', כשנוצחה 2:0 ע"י בית"ר ת"א רמלה, והוכיחה כי הביזיון בירושלים לפני ארבעה ימים לא היה מקרי.

הקבוצה ממלאבס, שגברה על הבית"רים לפני שבועיים במסגרת הליגה הלאומית, קיוותה להשלים היום דאבל, אבל מי שהשלימה דאבל היא דווקא הקבוצה המקומית, שממש כמו לפני 8 שנים (אז בית"ר שמשון ת"א – קבוצה בליגה ארצית) חלפה באותה תוצאה על פני הפתח-תקוואים.

המקומיים הגיעו למשחק היום במצב רוח טוב, לאחר הניצחון ביום שישי האחרון בליגה על הפועל אשקלון. סתיו זלאיט קיבל הזדמנות בהרכב הפותח שהציב מנחם קורצקי, על חשבונו של פלורין אכים.

חוזרים להתרכז בליגה

השופט שמעון אלקבץ שרק לפתיחה לעיני קהל מועט, שרובו הגיע מפ"ת. האורחים פתחו בסערה, ויכלו להעלות ליתרון כבר בדקה השנייה, אך שוער המקומיים סהר חסון מנע מבן אז'ובל לכבוש מקרוב. בהמשך המשחק התאזן, ובדקה ה-13 מצא יונתן את קורת השער של אוראל כהן – מזל גדול למלאבסים, ששיחקו היום בלבן, מול הכחול של המארחים. החניכים של פטריסיו סייג המשיכו לשחק התקפי ולסכן את השער של פתח תקווה. 0:0 במחצית.

בפתיחת המחצית השנייה גם המזל כבר לא עזר לפ"ת. בדקה ה-53 רותם שמול, שביום שישי כבש צמד, הוסיף למאזנו שער גם בגביע, כשבעט מ-20 מטר כדור שאוראל כהן הצליח רק להדוף לתוך הרשת. 1:0 למקומיים. כעבור שתי דקות נוספות בלבד עוד התקפה בית"רית הסתיימה בבעיטה מקרוב של רן בן שמעון לרשת, לאחר מטווח על שער פ"ת. 2:0 והאורחים בהלם. בדקה ה-66 הורחק דניאל שוורצבוים המקומי לאחר שספג צהוב שני. החניכים של קורצקי, שערך חילוף משולש, לא הצליחו לחזור למשחק למרות היתרון המספרי, שנעלם גם הוא עם הרחקתו של עמירן שקלים בצהוב שני בדקה ה-76. 2:0 בסיום לבית"ר ת"א רמלה, שמעפילה לסיבוב הבא.

ברקע הבעיות הכלכליות הרגילות של המועדון בפתח-תקוואי, מצטרף עכשיו משבר מקצועי בזמן ממש לא מתאים - ביום שישי הקרוב תארח הפועל פ"ת (להזכירכם עדיין מוליכת הטבלה) את מכבי הרצליה לקרב צמרת מסקרן במסגרת המחזור ה-17 בליגה הלאומית, וקשה מאוד להיות אופטימיים. ספק בכלל אם הנהלת הקבוצה מעוניינת לעלות לליגת העל, ומי יודע, אולי הקמתה של קבוצת האוהדים קרובה מתמיד.

אמש גברה קבוצת הנשים של הפועל פ"ת בכדורסל על אס"א ירושלים 73:59 והשיגה בכך את ניצחונה השני העונה בליגת העל, מתוך תשעה משחקים.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

יש הוראה לא עולים ליגה. ועדיף שלא. בושה וחרפה לעצמכם. הביתה
ניראה שבאתם לטייל בליגה הלאומית. להגיע למצב מביש כזה שבוע אחר שבוע. ביזיון. איפה המאמן? איפה גלנט? מה אתם מזוכיסטים? מה בדיוק המטרה שלכם כשאתם עולים למיגרש? להעביר 90 דקות? פגעתם רגשית ומורלית באוהדים. מנחם לא מאמינים עליך עם כול הפדיחה שהבאת לעצמך ולמועדון. איך אתה מרגיש עם זה? תסיקו מסקנות. עדיף לסגור את העסק שנקרה פדיחות בגדול!
יחיאל כחול - 22/12/2015
שתף ב שתף ב
מר קורצקי. אם יש לך כבוד לעצמך ולמועדון קום ותתפטר!
מנחם עם כול הכבוד לך. ויתכן שיש חלק למערכת בהפסדים האחרונים, רואים במגרש שהשחקנים לא פוגעים, ודועכים ממשחק למשחק. במצב הזה המטרה לא תושג, אלא תחריף. קהל האוהדים סובל. מנחם או שתזעזע את המערכת, או שתשמור על שימך הטוב ותתפטר אף על פי שהאשמה לא רק בך...
- 22/12/2015
שתף ב שתף ב
במזל טוב הפועל פ"ת קיבלה את תיק הרווחה (סוציאלי)
כמו שכתבתי מיספר פעמים. אין לנו קבוצה והכול אשליות. ולעג לאוהדים המסורים. לפי מה שנראה על כר הדשא נועדנו לחלק נקודות לקבוצות במשבר. יתכן שיש הוראה לא לעלות ליגה. בגלל חוסר תקציב. אם כך האוהדים באים לעודד בלי שום מטרה. זה נקרא זילזול מוחלט בקהל האוהדים..מי שלקח על עצמו את האחריות יישא בתוצאות. מר גלנט עם כול הכבוד שניסית לעזור. הספינה בקצב הזה חס וחלילה תיטבע.
יחיאל תרם. כחול מזועזע. - 23/12/2015
שתף ב שתף ב
מר וייצמן יער מתעניין ברכישת הפועל פ"ת
לאור התוצאות החיוביות האחרונות. שווה לרכוש?
יחיאל מזועזע - 23/12/2015
שתף ב שתף ב
אורח כבוד נגד הרצליה. ויצמן יער (יהב)
הרוכש המיועד יבוא להתרשם מהקבוצה!
יחיאל - 23/12/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...