לא נורא

12/09/2018
חדשות


הפועל פ"ת הפסידה 1:0 להפועל קטמון משער עצמי, שקטע סדרה של 8 ניצחונות ליגה רצופים. רם לוי הורחק.

אצטדיון טדי אירח הערב את שתי הקבוצות היחידות בליגה הלאומית עם מאזן מושלם לאחר שני מחזורים בליגה הלאומית כשהפועל קטמון אירחה את הפועל פתח תקווה.

אילולא השלב המוקדם של העונה והפחתת הנקודות בנגזרה על הכחולים, המשחק הזה היה זוכה בוודאי לתואר משחק העונה, ובכל זאת גם היום יש הטוענים כי מדובר בשתי הקבוצות שיעפילו בתום העונה לליגת העל.

עוד לפני פתיחת המשחק הגיע היום הבשורה על חיזוק נוסף להפועל בדמותו של המגן לשעבר של נבחרת ישראל אלעד גבאי. גבאי גם הספיק לעבור היום בבקרה, אך לא עלה בהרכב הפותח של מסאי דגו, כמו גם הרכש הנוסף - הבלם טימור רדוסלסקי, שטרם נרשם בקבוצה, והקשר הפצוע גל לוי.

לאחר פתיחה מהוססת השתלטו הכחולים, ששיחקו היום בלבן, על המשחק ורק יכולת טובה של השוער ברק לוי מנעה מהם לעלות ליתרון. בדקה ה-34 בניגוד למגמת המשחק עלו המקומיים ליתרון משער עצמי מקרי של דניאל שוורצבוים, כשגם לשוער דודי אלון, שהצטיין בשני המשחקים הקודמים ודווקא היום פתח עם היסוס, חלק בשער, הראשון שסופגת הקבוצה העונה בליגה. הספיגה הכניסה את הפועל להלם, ורק בנס היא לא ספגה שערים נוספים עד לסיום המחצית – 1:0 לקטמון במחצית.

בפתיחת המחצית השנייה הכניס דגו את רוי רונן והקונגולזי סימון, אך גם החילופים לא הביאו לשינוי משמעותי. בהמשך שולב גם אלעד גבאי ולקראת הסיום ניסתה הפועל ללחוץ קצת יותר ורוי רונן היה קרוב פעמיים לכיבוש, אבל הכדורים שבעט חלפו סנטימטרים מהקורה. עד לסיום המקומיים בזבזו זמן בצורה יעילה ובתוספת הזמן קפטן הפועל הבלם רם לוי הורחק בצהוב שני – 1:0 בסיום למקומיים.

רצף הניצחונות של הפועל שהחל בסיום העונה שעברה הסתיים, והיא עדיין כמובן במקום האחרון זכר להפחתת 11 הנקודות. המשחק הקרוב של הפועל יתקיים כבר ביום שני הקרוב (19:00) באצטדיון ראש הזהב אליו תגיע הפועל רמת השרון, שסיימה עד כה את כל משחקיה העונה בתיקו.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...