לא מסוגלים

22/02/2016
חדשות

השחקנים לא מסוגלים, המאמן לא מסוגל לנצח והאוהדים לא מסוגלים לסבול יותר. הפועל פ"ת חוזרת הערב רק עם נקודה מיבנה, וסוגרת עשרה משחקים עם ניצחון בודד. האם דורון גלנט מסוגל לבצע עוד מהפך?

מחזור 25 בליגה הלאומית, ומעבר למאבק העליה, הפועל פ"ת, בהנהגתו של גיא צרפתי שעדיין מחפש ניצחון ראשון, חוששת לאבד אפילו את המקום בפלייאוף העליון. מצד שני ניצחון הערב במשחק החוץ מול מכבי יבנה יכול היה להחזיר את הכחולים למקום השני.

(צפו בתקציר המשחק בוידאו משמאל)

הבוקר יבנה הפכה לסוג של ונציה, עת רחובותיה הוצפו עקב הגשמים הרבים שנחתו על העיר. יחד עם זאת תנאי המגרש היו סבירים בהחלט, ומגיעות מחמאות לקהל המועט שהגיע למשחק.

המקומיים, שנמצאים גם הם בתקופה גרועה, זקוקים לכל נקודה כדי לברוח מהקו האדום, והם ודאי זוכרים לטובה את המפגש הקודם בין שתי הקבוצות, בו כבשו ארבעה שערים ללא מענה.

שחקנים כבר אי אפשר להחליף העונה

המחצית הראשונה נפתחה בסערה, ממש כמו מזג האויר שפקד היום את יבנה. יבנה כבש פעמיים בתוך 9 דקות ועלתה ליתרון מבטיח משערים של נדב מוניס ויוסי אופיר. המלאבסים הגיבו מהר ודקה אחרי ספיגת השער השני כבש עשהאל בן שבת שער מצמק. בדקה ה-32 בן מלכה איזן התוצאה – 2:2 במחצית.

גם המחצית השנייה הייתה דו צדדית, אך הפעם ללא שערים. מי שפינטז על מהפך, נקמה וכו' – התאכזב. 2:2 בסיום.

בעקבות התוצאה הפועל פ"ת שומרת על המקום השלישי עם מספר נקודות זהה לזה של בני לוד שבמקום השני, אך רק 4 נקודות יותר מהקבוצה שבמקום התשיעי. המשחק הבא של הכחולים יתקיים כבר ביום שישי הקרוב, כשהם יארחו את הפועל אשקלון ויובל נעים באצטדיון ראש הזהב בשעה 15:00. לא בטוח שיש זמן לזעזועים עד אז, אבל מה שבטוח שכל דבר פרט לניצחון יוביל מיידית לכאלה.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

חתמו על המוגמר. נשארים בליגה הלאומית אולי?
מר גלנט מה יש לך להגיד על הקטסטרופה שניהלת? האם לילד הזה פיללת? אחרי כול ההצהרות שלך להחזיר את הפועל לימים הטובים. מצטער לומר לך נירדמת בשמירה על הילדים שטיילו במגרש ללא רועה. הילדים שהיו מסוגלים לאגור 39 נקודות פתאום איבדו את הרסן והמושכות. אולי הילדים האלה קיבלו הוראות לא לעלות ליגה..אולי לא קיבלו משכורות. תן לנו להבין אותך מר גלנט מה עובר עליך. האם הפחד לעלות ליגה? כי זה כרוך במיליונים? ואתה לא יכול לעמוד בזה..אז למה פגעת ברגישות האוהדים. חשבנו שסוף סוף הגיע האיש הנכון..אבל ניהלת את הקבוצה באופן חובבני ולא רציני. איך אתה מרגיש עם זה??? כמה מיסכנים האוהדים שאוכלים את הלב. אשליות ההזויות של מר גלנט. תתבייש!!!
יחיאל תרם . כחול מזועזע - 22/02/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...