לא מוכנים...יאללה לדרבי

27/08/2014
חדשות

במסגרת מחזור נוסף של גביע הטוטו בכדורגל אירחה היום בית"ר ירושלים את מכבי פ"ת דווקא בעפולה, בהחלטה שהתקבלה עוד טרם הפסקת האש מאתמול.

בבית"ר ירושלים, שהפסידה במשחק הקודם להפועל פ"ת, ניתן למצוא שני שחקנים מוכשרים מאוד, יוצאי מכבי פ"ת – דני פרדה ולידור כהן.

רן בן שמעון פתח בהרכב כמעט זהה לזה שפתח בתבוסה לאשדוד במשחק הקודם: גיגי, פסר, הרצג, דימוב, בן דיין, גרזיציץ', גולדנברג, קניוק, יעקובוביץ', פלצ'וק, מלמד. כן שותפו: קבהא, אזרוב, בן יאיר ואלן.

המשחק עצמו היה ברמה נמוכה ודל באירועים, וניכר ששתי הקבוצות לא מוכנות לליגה, כך שהן יכולות להיות מרוצות מכך שפתיחתה נדחתה בשבועיים נוספים.

במחצית הראשונה, הפחות גרועה, ניתן לציין את ההזדמנות של גידי קניוק בדקה ה-17, אך הבעיטה שלו נבלמה ע"י שחקן בית"רי. במחצית השנייה היה זה גיא מלמד שסחט הדיפה מצויינת של בוריס קליימן. גם החניכים של מנחם קורצקי לא סיכנו במיוחד את שערו של צחי גיגי, שביצע את המוטל עליו ללא דופי. בדקות האחרונות אומנם יצרו הירושלמים מספר התקפות, אך לא הצליחו לעלות על לוח התוצאות. 0:0 בסיום.

הליגה נדחתה, כאמור, אך כבר בשבת הקרובה (בעוד 3 ימים בלבד) צפוי דרבי מרתק באם המושבות, במסגרת גביע הטוטו, שבו תארח מכבי את הפועל. אומנם זה לא במסגרת הליגה, אך דרבי זה דרבי, ובטוח שיהיה מעניין.

יש דרבי בפ"ת בשבת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...