לא להישבר - למרות הקשיים

06/08/2014
חדשות

ורד אלה מפ"ת, "בחורה לא קונבנציונאלית עם רגליים על הקרקע", כפי שהיא מגדירה את עצמה, יכולה לספר לכם דבר או שניים על קשיים. יחד עם זאת, היא רואה דווקא בקשיים אלו את הגורם לכל הדברים שהשיגה בחיים.

ורד נולדה עם חירשות באחת האוזניים, מה שגרם לה בהמשך לבעיות בדיבור. היא סבלה בגיל צעיר מתגובות הסביבה, וזאת בנוסף לקשיי למידה, קשב וריכוז שהתגלו בשלב מאוחר יותר.

ורד מספרת: "הרבה דברים נולדו בחיי ובהתפתחות שלי כתוצאה מהמגבלות הפיזיות, ומתוך כך שמשפחתי עשתה הכל כדי לגונן עלי כשהייתי מאד קטנה, וככל שגדלתי היה למשפחתי קשה לקבל אותי כמו שאני. למרות האינטליגנציה הגבוהה שלי, הקשיים הללו הפריעו לי לממש את הפוטנציאל שלי. בשלב מסוים בחיי ניצבתי בפני פרשת דרכים: לבחור בין חיים של מוגבלות וסבל לבין חיים מלאים ושמחים. בחרתי בחיים ובשמחה. בעקבות הבחירה זנחתי את חיי הישנים ובחרתי להקשיב ל"קול" שבתוכי, מה שהוביל אותי לתהליך מודעות עצמית הנמשך עד היום וגם שינה את חיי".

בתהליך שעליו מדברת ורד היא פגשה הרבה מדריכים נפלאים, שהראו לה את הדרך החדשה ועזרו לה להבין מה היא רוצה לעשות בחייה, לקחת את החיים בצחוק והומור, ולהגיע אל השקט והשלווה.

"היום אני מרגישה שאני בדרך למקום שבו השקט והשלום שוכנים בכל, שבו אין הבדלים, אין מינים וגזעים. מקום שאין בו מחסור, אין מלחמה, אין סכסוך פנימי, אין אשמה, מקום שבו האהבה מצויה בשפע לכולם".

בזכות אותו תהליך שעברה, מאמינה ורד שכל אדם יכול להגיע לאותו מקום שבו יהיה מאושר ולחיות בשמחה כבר מעכשיו למרות הקשיים בחייו. "אני היא הדוגמא החיה המוכיחה שזה אפשרי".

למעשה זה מה שורד עושה היום – עוזרת לאנשים להגיע לאותו מקום, לחיות באושר בחיים. ורד אלה הינה מדריכה רוחנית ומתקשרת, קוראת בקלפי טארוט, מרצה בנושאי מיסטיקה, טארוט, מודעות עצמית, ומנחת סדנאות טארוט צחוק.

לאתר של ורד אלה

דף הפייסבוק

ורד אלה – אושר בחיים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...