כפר קאסם גברה על הפועל פ"ת בפתיחת ליגת החופים

17/06/2016
חדשות


טעויות מביכות של פשכצקי ואברטון לא הותירו סיכוי לסנסציה, ולמרות שהוליכה פעמיים ירדה פ"ת מנוצחת מול האלופה, במחזור הפתיחה של ליגת החופים הכדורגל.

היום בחוף פולג בנתניה החלה ליגת החופים לכדורגל לעונת 2016, ומחזור הפתיחה זימן משחק פיקנטי בין האלופה לפני 7 שנים - הפועל עירוני פ"ת, לבין האלופה הנוכחית "פלפלה" כפר קאסם.

המלאבסים, בראשותו של המאמן שחקן צחי אילוז, מגיעה השנה ללא ציפיות מיוחדות ועם סגל צעיר וחדש כמעט לחלוטין. למרות זאת, ההגרלה זימנה לה את הבית הפחות חזק, והיא בהחלט יכולה לסיים בין ארבע הראשונות ולהעפיל לרבע הגמר.

מנגד, השכנה מכפר קאסם מהווה ליגה בפני עצמה בכדורגל החופים הישראלי – מדובר בקבוצה מקצוענית מכל הבחינות, שבחודש שעבר הגיעה עד לשלב שמינית גמר ליגת האלופות, וגם השנה אמורה לזכות באליפות.

למרות חודש הרמדאן, והעובדה ששחקניה לא אוכלים ולא שותים במהלך היום, הגיעה כפר קאסם פייבוריטית ברורה למשחק היום, אבל קל זה לא היה לה, בעיקר בהתחלה. כבר לאחר 3 שניות עלתה פ"ת ליתרון מפתיע לאחר שער מדהים של אור אילוז, האח הצעיר.

בפתיחת השליש השני ענתה כפר קאסם באותו מטבע כשכבשה מקו האמצע את שער השיוויון. כעבור דקה בלבד ראה קובי פרץ (או שזה היה כפיל שלו?) מהספסל את קבוצתו חוזרת ליתרון, אבל יותר מזה היא לא הייתה מסוגלת, בעיקר לאור יכולת עלובה של השוער אלדר פשכצקי, כמו גם חוסר ריכוז במשחק ההגנה של הזר הברזילאי אברטון. מוחמד נור סרסור ניצל את חוסר העירנות המשווע של השוער והבלם כדי לכבוש שלישייה ולהבטיח את הניצחון.

בשליש האחרון יכלה הייתה כפר קאסם להגדיל את היתרון בקלות, אך דווקא צחי אילוז הצליח לסחוט פנדל ולנצל אותו לכיבוש וקבע את תוצאת המשחק – 5:3 לכפר קאסם.

הפסד מכובד להפועל פ"ת, שתצטרך להשתפר בשבועות הקרובים כדי להעפיל לרבע הגמר. את כפר קאסם נראה ודאי גם בשלבים הגבוהים כמו בכל שנה.

לחדשות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...