כעס בהפועל מחנה יהודה על הקיצוץ בתמיכת העירייה

03/09/2019
חדשות


עמותת נאמני הפועל מחנה יהודה פנתה לחברי המועצה לבטל את ההחלטה על קיזוז חצי מתוספת השכונות בתקציב התמיכות בספורט. תגובת העירייה: מדובר בתיקון לעיוות שהיה עד כה.

אכזבה וכעס רב במועדון הכדורגל הוותיק הפועל מחנה יהודה, לאור ההחלטה בשבוע שעבר, שמשמעותה קיצוץ משמעותי בתמיכת העירייה.

בהודעה שיצאה מהמועדון מציינים בעמותה כי ההחלטה היא בניגוד מוחלט להבטחת ראש העירייה רמי גרינברג, יום אחד בלבד לפני ההחלטה. כמו כן, מוסיפים בעמותה כי מדובר בפגיעה משמעותית במועדון, בילדים ובשכונה כולה, ואף מביעים דאגה כי מדובר בחלק ממהלך שמטרתו לפרק את המועדון. לסיום מציינים חברי העמותה: "אנו תקווה שהשכל הישר יגבר ויוחזר המצב על תקנו".

מלשכת דובר העירייה נמסר בתגובה: "ראש העירייה רמי גרינברג, מרגע כניסתו לתפקיד, דאג לתחום הספורט בעיר על אף התקציב הגרעוני שעמו הרשות מתמודדת. בנוסף, ראש העיר ביצע מהלך חסר תקדים וקיצץ ממשכורתו 10% אשר נתרמות מידי חודש לטובת ההקצבות לספורט. כמו כן, התקיימו דיונים עם כל אגודות הספורט ונוצר קשר ישיר כפי שלא היה מעולם. לאחרונה הושקעו מיליוני שקלים לטובת הקמת מתקני ספורט חדשים, פריסת דשא סינטטי, שיפוץ והשקעה בכל המגרשים של כל קבוצות הספורט, בניית אולמות חדשים ועוד. לגבי התבחינים, נציין כי לאחר שנים שבהן תקציבי הספורט הופנו באופן לא שוויוני למועדונים השונים בעיר, ביניהם למועדונים שכונתיים, מתקיים היום תיקון לעיוות והתחום מוסדר. בעבר היה מצב לא שוויוני שבו ילד אחד קיבל פי שניים מילד אחר רק בגלל שם קבוצתו ואילו היום כל ילד יקבל את המרב דרך המועדון וע"פ מספר הילדים בו. התקציבים כעת יחולקו בהתאם לפעילות המועדונים והיקף ההשקעה בהם יקבע על פי מספר הילדים המשחקים במועדון. מועדונים שאליהם יגיעו ילדים מכלל שכונות העיר ויגדלו שחקנים ברמה הגבוהה ביותר - יקבלו תקציב בהתאם. לא ייתכן שמועדונים קטנים שפועלים בתוך השכונות יקבלו את אותו התקציב כמו מועדון שמשחק בליגת העל".

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...