כנס עסקים קטנים התקיים הערב בפ"ת

11/11/2014
חדשות

בנוכחות ראש העיר פ"ת איציק ברוורמן, נציגים ממשרד הכלכלה, התאחדות התעשיינים, יזמים ובעלי עסקים בפ"ת והסביבה התקיים הערב כנסת השקת סניף "מעוף" בפ"ת.

בעקבות הרפורמה שערכה הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, התקיים הערב כנס "מדברים עסקים בפתח-תקוה", במסגרתו הושק סניף "מעוף" המקומי, שמספק שירותים ליזמים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים בסביבה. הכנס כלל חשיפה של ה"מעוף" וכלי הסיוע שהוא מציע, נאומים, ובנוסף הרצאה של הכלכלן הבכיר שלמה מעוז.

ראש העיר פ"ת, אציק ברוורמן, דיבר על כך שכל עיר מתבססת על העסקים שבה, ועל כך שהוא מעוניין לעודד הקמת עסקים ומפעלים בפ"ת. יחד עם זאת, ציין ברוורמן: "בנושא הארנונה ידינו כבולות ע"י הרגולציה. היכולות שלנו לתת הנחות מוגבלות מאוד".

באירוע נאמו גם נעמי ראם תרשיש – מנכ"לית מעוף, זהר ליר – מנהלת סניף מעוף פ"ת, וליאור לוי – יו"ר האגף למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים, שדיבר על כך שהעסקים הקטנים הם המתכון להורדת יוקר המחיה.

איציק ברוורמן הערב בפ"ת

בהרצאה המרכזית של הערב, דיבר שלמה מעוז על הערכות עיסקית נכונה לשינויים הצפויים במשק. בנוסף להתקפה החריפה על ההנהגה הכלכלית, דיבר מעוז על כך שהעסקים צריכים לשנות את התפיסה שלהם, לאור העובדה שהאינפלציה אפסית וריבית הפריים נמוכה, ועל החשיבות של הבנת ההבדל בין תזרים מזומנים לדו"ח רווח והפסד. כמו כן הרחיב מעוז על ההשפעות של המהפכה הטכנולוגית על בעלי עסקים, והדגיש את היתרונות של מהפכה זו, אך גם את הבעייתיות שנובעת מכך ושיש להתחשב בה.

את הערב כולו הנחה דוד באום – רכז פרויקטים במעוף.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...