כנס הנדל"ן הרביעי התקיים בכפר גנים

13/12/2016
חדשות


ביום ראשון השבוע התקיים במבנה "החממה" בשכונת כפר גנים ג' בפתח תקווה כנס נדל"ן ייחודי בסוגו.

הכנס אורגן ע"י דורון קורן בעל משרד דורונדל"ן שבקניון גנים ונכחו בו כ- 60 משתתפים: תושבי השכונה, לקוחות ומתעניינים ברכישה, מכירה או שיפוץ דירה.

הכנס הינו הרביעי בסדרת כנסים ייחודיים וחדשניים שיוזם דורון ובהם ניתנים עדכונים, טיפים ומידע חשוב בסוגיות שונות בתחום הדיור והנדל"ן ע"י מרצים אורחים המומחים בתחומם, כאשר הכוונה להביא בכל כנס מרצים מתחום אחר הקשור לענף.

בכנס הפעם נתן דורון סקירה על ענף הנדל"ן בארץ ובכפר גנים ג' וכן הסביר איך לתמחר נכון דירה למכירה. עו"ד חנן טנכילביץ, בעל ותק של 20 שנה בתחום המסחרי/אזרחי, כולל בתחום הנדל"ן, הסביר על ההגדרות המשפטיות של דירה ואילו בדיקות משפטיות אנחנו צריכים לעשות כמוכרים לפני מכירת דירה וכקונים לפני רכישת דירה. האדריכלית מיטל שמחוני, בעלת סטודיו לאדריכלות ועיצוב עם וותק של 8 שנים בתחום, נתנה טיפים חשובים בהכנת הדירה לפני מכירה ואיך ניגשים לתהליך שיפוץ/עיצוב לפני מכירה ולאחר קניה. זאב מסלו, יועץ פיננסי בכיר ומומחה למשכנתאות עם וותק של עשרות שנים במערכת הבנקאות, שפך אור על תחום המשכנתאות ואיך לקבל את המשכנתא האופטימלית המותאמת אישית ליכולות הפיננסיות של הלקוח.

דורון קורן מארגן הכנס: "הייחודיות של הכנסים האלו שאנחנו לא מוכרים בהם, אלא נותנים למשתתפים מידע חשוב, טיפים ועדכונים בסוגיות שונות בענף הדיור והנדל"ן, שיכולים לחסוך להם כסף רב, זמן יקר ועוגמת נפש בתהליך המורכב של החלפת ושדרוג הבית שלהם."

צילום: זאב שטרן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...