כמעט סנסציה - הפועל פ"ת הודחה בפנדלים ברבע גמר החופים

22/07/2016
חדשות


אף אחד לא נתן להפועל פ"ת סיכוי מול מכבי נתניה, אך דווקא החניכים של בני לם חילצו תיקו, וחייכו בסוף לאחר מותחן ענק שהסתיים בהחמצת פנדל של צחי אילוז. עכשיו חוזרים לעונת הדשא.

יותר אכזרי מזה לא יכול להיות. זה יכול היה להיות מפגש הפרישה של בני לם מכדורגל החופים, אך כמו לא מעט מקרים בחיים, לפעמים מילימטר של מזל עדיף על קילומטרים של שכל.

קבוצת המיליונרים של נתניה הופיעה היום לרבע הגמר כשכולם בטוחים שמדובר בטיול קליל, אך החניכים של צחי אילוז, למרות היעדרם של שני שחקנים בולטים, אחד מהם הוא האח אור, שחתם השבוע בקבוצת הדשא של המועדון, הפגינו משחק לחימה אדיר, ובהחלט היו ראויים לנצח.

נתניה הייתה חלשה לאורך כל המשחק ולמרות שהוליכה 2:0, ונעזרה גם לא מעט בטעויות שיפוט, המלאבסים חזרו ל-2:2 ואף הוליכו לקראת סיום 4:3. נתניה חילצה הארכה משער עצמי מיקרי. גם בתוספת הזמן המזל הלך עם המקומיים כשכדור אדיר של אברטון ננעץ במשקוף – 4:4 בסיום.

שתי הקבוצות כבשו את הפנדל הראשון, אך צחי אילוז (דווקא הוא) בעט חלש את הפנדל השני ונתן את האות לחגיגות המקומיות בעיר היהלומים – אכזרי ולא צודק. כנראה שלהפועל פ"ת של המילניום הנוכחי גם דייגו מראדונה לא מספיק, אפילו אם הוא מגיע מברזיל.

3 העולות הנוספות לפיינל פור שיתקיים בשבוע הבא הן בני יהודה שתפגוש את ראש העין, וכפר קאסם שהביסה 9:4 את ת"א, ותפגוש את נתניה.

חוזרים לדבר האמיתי

הפועל פ"ת ואוהדיה סיימו אפוא את עונת הקיץ, ויחזרו לצרות הרגילות של הכדורגל "האמיתי" בליגה הלאומית. השאלה אם יש להם כוח לעוד עונה של סיוט, או שהם יישארו בבית? ימים יגידו...

בינתיים, במשחק הכנה גברו אמש החניכים של אסף נימני על כפר קאסם מליגה א' 3:1, במשחק שלא צפו בו אוהדים רבים, בין היתר בשל חגיגה אחרת שהתקיימה אתמול בכפר, והיא חתונת בנו של ראש עיריית כפר קאסם – שיהיה במזל טוב!

לחדשות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...