כמו מכבי ת"א, מקום שני

01/02/2016
חדשות

בזמן שמכבי ת"א מנסה להשתלט על איצטדיון ראש הזהב, יצאה הערב הפועל פ"ת לראשל"צ, סיימה תשעים דקות בתיקו מול הקבוצה של איל ברקוביץ', ממש כמו הצהובים לפני ארבעה ימים, וירדה למקום השני - גם כן כמו הצהובים, רק בליגה אחרת.

מחזור 22 בליגה הלאומית בכדורגל – הפועל פ"ת התארחה בעיר היין אצל הפועל המקומית, ועלתה במטרה לצבור עוד שלוש נקודות בדרך לליגת העל.

(צפו בתקציר המשחק בצד שמאל)

גיא צרפתי, שגדל במכבי ת"א, אבל הספיק לשחק גם במדי הפועל פ"ת, הציב הערב הרכב פותח אטרקטיבי, בתקווה לזכות בניצחונו הראשון כמאמן המלאבסים, לאחר האכזבה בשבוע שעבר מול קרית-גת. שחקני הרכש החדשים של חלון ההעברות הנוכחי, עדי קונסטנטינוס ומינדוגס פנקה, פתחו לראשונה בהרכב, בנוסף לעידו אקסברד ושניר דורי שעשו זאת כבר בשבועות הקודמים. וכך, למרות חסרונו של עמירן שקלים, הרכב עם הגנה מנוסה, שלושה זרים בקישור ושני חלוצים טובים, לפחות לליגה הלאומית, נראה מבטיח ביותר "על הנייר".

השבוע בישיבת מועצת העיר פתח תקווה לא ניתנו תשובות חד משמעיות לגבי השימוש באיצטדיון בפ"ת, כשהחשש הוא לבריחת אוהדים של הקבוצות המקומיות, שנמצאות בדעיכה בכל מקרה

בסוף העונה יחגגו? אוהדי הפועל פ"ת

ובחזרה לכדורגל: הדקות הראשונות במשחק היו שייכות לאורחים, כשהקבוצה מעיר היין מתקשה לפתח התקפות. בהמשך המשחק התאזן מעט, אך שערים לא נפלו – 0:0 במחצית.

בפתיחת המחצית השנייה התהפכו יחסי הכוחות והמשחק התנהל בשליטה של המקומיים, אם כי גם הם לא הצליחו לנצל זאת לכיבוש. 0-0 מאכזב בסיום, כשלראשונה העונה המלאבסים מסיימים משחק בתוצאה זו.

הפועל פ"ת לא מצליחה להשלים "סוויפ" על החניכים של אופיר חיים, ויורדת למקום השני בטבלה לאחר 10 מחזורים רצופים בהם שהתה בפיסגה, כשאשדוד מעליה בזכות יחס שערים עדיף. שתי הקבוצות יפגשו בעוד 11 ימים ב"משחק העונה" באשדוד. במחזור הבא, ביום שישי הקרוב (5.2, 15:00), יארחו הכחולים את פרדי דוד והפועל קטמון ירושלים, בתקוה לזכות בניצחון כנקמה ספורטיבית על ההפסד המביך בסיבוב הראשון.

בצירוף מיקרים נדיר, קבוצת הנשים של הפועל פ"ת בכדורסל, שיחקה גם היא הערב באותה שעה מול הפועל ראשל"צ במסגרת ליגה העל, ובמשחק בית גברה עליה 67:61 בקרב תחתית חשוב.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת
שתף ב-

תגובות

ליגה משוגעת. נקודה חשובה לעליה
גיא, הפועל, אתם בדרך הנכונה. כול נקודה חשובה בליגה הזאת. עם קצת חדות והשתדלות יבואו הניצחונות וחייבים. ואתם מסוגלים לעשות ניצחונות . גיא בהצלחה מאמינים בך נשמה. עם הרוח הצעירה שבך, אתם ביחד השחקנים תביאו עליה. אוהדים הדרך לעליה קשה. המשיכו לעודד. פה אנחנו ניבחנים. בהצלחה לכולנו.
יחיאל תרם 47 שנה כחול חזק. - 01/02/2016
שתף ב שתף ב
גיא, שחקנים שאננים יתר על המידה .עצה כנס..
גיא, ראיתי את תקציר המשחק..לפני שהיגעת השחקנים שיחקו בקצב חזק ובאכפתיות..אתמול השחקנים הגיעו למצביי הבקעה שמזמן לא היגיעו. פשוט אדישות...גיא נשמה אוהבים אותך. היום אתה מאמן ...עצה לי אליך תתחיל לעבוד כמאמן לא רק בצד המקצועי, אלא מתי שצריך להעמיד שחקנים במקום תוך כדי משחק. להכנס לטרנס ותגער בשחקנים תוך כדי משחק מתי שצריך. זה לא אולם קונצרטים שהמנצח מוביל את התזמורת..זה כדורגל. ואתה חייב להיות אגרסיבי מילולית כלפיי השחקנים מתי שצריך ..כך אם השחקנים יבינו שיש מישהו על הקווים. בהצלחה. ותיראה תוצאות חיוביות.
יחיאל תרם 47 שנה כחול - 02/02/2016
שתף ב שתף ב
צרפתי, עמדת השוער חלשה מאוד. לגביי שניי השוערים.
גיא שים לב, עמדת השוער חשובה ביותר לעליית ליגה. כרגע אנחנו נמצאים בעמדה חלשה לגבי שוער. לעליית ליגה ..עשה חושבים..בהצלחה. כיף לייעץ לך. תבין ותשכיל.יחיאל.
יחיאל תרם 47 שנה איש הפועל - 02/02/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...