כל מה שצריך לדעת על שירותי ביובית

02/05/2022
איכות חיים


הצפת מי ביוב הינה סיוט לכולם. מגיעים הביתה, מריחים ריח מוזר, פותחים את הדלת ומגלים את גודל האסון - ההצפה. למי פונים במצב בלתי נעים שכזההחדשות הנהדרות הן שלא צריך לגרוף את המים במשך שעות לבד, ואפשר להזמין שירותי ביובית. אם אתם שואלים מה זה ביובית או שירותי ביובית אספנו עבורכם מידע וההמלצות לשירותי ביוביתוגם טיפים כיצד תוכלו לטפל בעצמכם בצנרת הביוב.

(פריפיק ברישיון)

מה זה ביובית?
ביוביות הן משאיות שעליהן מותקנת מערכת שאיבה. באפשרות המשאיות הללו לשאוב מי שופכין ופסולת בכמות גדולה. שירותי ביובית זמינים לכל איש וניתן ליצור קשר להזמנתם. בבניינים שונים ודירות גן ישנן תשתיות ביוב שלא תמיד ערוכות לעמוד בעומס. ביובית בפתח תקווה והסביבה למשל - זהו שירות זמין לכל איש ובמחירים נוחים. לא מדובר בבעיה ייחודית, אלא כללית המשותפת לכלל הדירות, בניינים וכיוצא בזה. בפתח תקווה המרכז לשירותי ביובית מביא פתרונות לבעיות בעיר וטיפול שוטף באזורי הביוב. שאיבות ביוב בפתח תקווה נעשות עם צוותי עובדים מיומנים שישמחו לתת לכם שירותי ביובית בעיר והסביבה.

מתי זה הרגע נכון להזמין שירותי ביובית?
כשהדירה עולה על גדותיה ולא נראה אופק של רצפה או ריח נעים, זה הרגע בו אתם מבינים שקרה משהו רציני - ישנה סתימה בצנרת. ההצפה יוצרת מצב לא נעים. מעבר לריח, נדרש לפעול מהר ולעבוד בפרך כדי להיפטר ממי השופכין על מנת שלא יגיעו לריהוט, מכשירי החשמל ועוד חפצים שונים בבית. יש סכנה ממשית של התחשמלות במידה והמים יחדרו למערכות חשמל שונות, ועל כן במצב כזה ראוי לקרוא לאיש מקצועי שיבצע שאיבת הצפות. שאיבות ביוב אינן דבר חובבני. יש לבחור איש מקצועי שיודע מה מקור הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה.

האם כדאי לנסות לבד?
אין בושה בלנסות לבד. במידה ומדובר בסתימה בתוך הבית, הדבר הראשון שרצוי לעשות הוא לקחת פומפה ולשחרר בעזרתה את הסתימה.לאחר מכן שפכו חומץ למאגר המים. החומר מחלחל מטה ומשחרר את הסתימה. לאחר מכן, אם יש ברשותכם קפיץ לפתיחת סתימות וההצפה איננה גדולה במיוחד, נסו להחדיר את הקפיץ אל פתח הביוב, כמה שיותר עמוק, ונסו לפתוח את הסתימה יחד עם הזרמת מים. אם לא מצליחים לבד - לא נורא, אל תתעקשו. אתם עלולים לפגוע בצנרת, ובמצב כזה עדיף לפנות לאיש מקצוע.

בחירת איש מקצוע
כאמור, שירותי ביובית הן עניין מקצועי. פתיחת סתימות ביוב דורשת מקצוענות וידע נרחב על פתיחת סתימות בכלל, שאיבת הצפות, ביובית נמוכה ועוד. ברגע ההבנה שאין מנוס אלא להזמין שירותי ביובית, יש לדעת מה מחיר הביובית עבור שירותים שונים. כמובן שהמחיר משתנה בהתאם לרמת הסתימה בצנרת, קושי פתיחת הסתימה, כמות הפסולת שיש לפנות ועוד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...