כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער בטורקיה

30/04/2020
בריאות ובטיחות


אפשר לנסות להתמודד עם נשירת שיער בשיטות רבות, אבל זוהי בעיה שכמעט בלתי אפשרי להתגבר עליה.

במוקדם או במאוחר נשירת השיער מתרחשת ואנשים נותרים בסופו של דבר עם קרחת ממש באמצע הקרקפת. נמאס לכם לחפש את הפתרון הנכון? השתלת שיער בטורקיה היא התשובה שאתם מחפשים.

טורקיה – היעד הגלובלי להשתלת שיער

רוב אזרחי העולם מכירים את טורקיה בזכות הקולינריה המשובחת שלה, הרחובות היפים והשווקים הנהדרים. אבל מעט ידוע על הפופולריות של טורקיה בשנים האחרונות, כחממה העולמית להשתלת שיער.

אנשים מכל העולם נוחתים בטורקיה כדי לבצע טיפולי השתלת שיער, והם מגיעים ממדינות רחוקות כמו אוסטרליה, אנגליה ואפילו ארצות הברית לצורך הטיפולים. אבל למה להגיע עד לטורקיה רק כדי להצמיח מחדש את השיער? ובכן, לשאלה זו יש מספר תשובות, אז בואו נבדוק אותן.

למה טורקיה מושכת אליה מטופלי השתלת שיער?

זוהי שאלה חשובה. אתם יכולים לשאול, למה לעבור טיפול השתלת שיער בטורקיה, והתשובה הקצרה לשאלה זו היא הגורם החשוב ביותר – העלות. נכון. אפשר לבצע טיפולי השתלות שיער בישראל, ללא ספק.

אבל הסיבה העיקרית לכך שרוב הישראלים נוטים להימנע מהליך כזה בארץ היא העלות. רוב האנשים אינם יכולים להרשות לעצמם את העלויות הגבוהות של הטיפולים בארץ או במדינות אחרות באירופה.

מצד שני, לא כל נשירות השיער דומות

עלויות השתלת שיער בטורקיה נמוכות באופן משמעותי ממקומות אחרים בעולם, ואם אתם רוצים נתונים מדויקים, אז העלויות נמוכות פי ארבע.

חשוב רק להבין שבהתאם למצב המטופל ומספר השתלת הזקיקים הדרושים, העלות עשויה להשתנות.

הרופאים הטובים ביותר בעולם לטיפולי השתלת שיער בטורקיה

עלות היא רק היבט אחד של הסיבה המובילה אנשים לעבור טיפולי השתלת שיער בטורקיה, או הליכי התחדשות ושיקום שיער. לכן, למרות שהעלויות הזולות של הטיפולים מהוות את המקור העיקרי למשיכה, סיבה נוספת היא שטורקיה מאכלסת בגאווה כמה מהרופאים הטובים ביותר להשתלות שיער.

מטפלי השתלת שיער בטורקיה הם אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים ביותר, וזו הסיבה שמספר המטופלים ממשיך לגדול מדי שנה.

בחירת עסקה טובה

שיקולי העלויות הזולות ואנשי המקצוע המעולים אינם השיקולים היחידים המנחים אנשים לבחור את העסקה המצוינת של השתלת שיער בטורקיה. העלויות הזולות אינן מסתכמות רק בטיפולים שמתבצעים במרפאה, אלא מכסות גם:

* עלות הטיפול במרפאה, כולל כל הטיפול הדרוש.

* שהייה ולינה בבית מלון.

* שירותי הסעות משדה התעופה אל המרפאה ואל המלון.

* תרופות לטיפולי המשך לאחר השתלת השיער

מבחינת מטופלים זרים, החשש העיקרי שיש להם נוגע לאפשרויות הלינה. ובכן, השתלת שיער בטורקיה מכסה גם את השיקול הזה. לא משנה מה המחיר שיוצע לכם, חשוב שתבינו שהוא כולל גם שירותי לינה בבתי מלון ושירותי הסעות. מנהלי המרפאות דואגים לאכלס אתכם בסמוך לבית החולים, כך שהנסיעה תהיה קלה יותר עבורכם.

גם התרופות כלולות בעסקה

תופתעו לגלות שהמחיר שתשלמו על השתלת שיער בטורקיה מקנה לכם כמות מספקת של תרופות שתזדקקו להן לאחר הטיפול, כך שאינכם צריכים לשלם תוספת על טיפולי התחזוקה.

אז כן, טורקיה היא הבית של כמה מהקליניקות הטובות ביותר להשתלות שיער, אבל:

חשוב לבחור את המרפאה שתציע לכם את השירות הטוב ביותר והפתרון המיטבי לבעיות נשירת השיער שלכם.

השיקולים שצריכים להנחות אתכם בבחירת המרפאה המתאימה הם שימוש בטכנולוגיה עדכנית, הבנת שיטות השתלות השיער המבוצעות במרפאה, אם הטיפול יהיה בשיטת DHI או FUE, רמת המיומנות של טכנאי השתלת השיער, וסיפורי הצלחה של מטופלים במרפאה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...