כל מה שצריך לדעת על איפור עמיד לקיץ

17/07/2019
עיצוב ויופי


העמידות של האיפור נקבעת לפי סוג החומרים שבהם משתמשים וכמובן גם בהתאם לטכניקה שנאמץ. רוצה לדעת איך להיראות במיטבך לאורך הקיץ?הנה כל הטיפים החשובים.

איפור עמיד חשוב כי הוא מקנה תחושת ביטחון ומשפר את המראה האסתטי. בעזרת איפור מן הסוג הזה ניתן לצאת מהבית ללא חשש לכל אורך השנה, להגיע לאירועי בוקר וערב וגם לעבור בהצלחה ימים ארוכים במשרד ובעבודה. עם זאת, רבות מאתנו לא יודעות באיזה מייק אפ להשתמש על מנת להשיג את התוצאות של איפור עמיד – ובעיקר איזה טכניקה צריך ליישם כדי לשמור עליו לאורך זמן.

הטיפ החשוב ביותר הוא לבחור מוצרי איפור שמיועדים לנשים שנוטות להזעה או נמצאות בגיל המעבר. בנוסף, אפשר לדעת שמדובר באיפור עמיד אם כתוב עליו שהוא מיועד לנשים עם עור שמן ומעורב. בהמשך, צריך להשתמש בחומרים עמידים בבסיס ורק לאחר מכן להלביש עליהם את השכבות שמטבען פחות עמידות.

פחות עומס, יותר תוצאה

הטעות הנפוצה גורסת שככל שמוסיפים יותר שכבות איפור על הפנים, כך העמידות מתגברת והוא לא נשחק או נעלם. בפועל, מה שצריך לעשות הוא לא להעמיס באיפור אלא רק להכין את העור נכון.

הכנה של העור מתבצעת עם סרום על בסיס מים שיכול להעניק מראה מאט ולחות רעננה. השכבה הבאה צריכה להיות פריימר שישמור על המייק אפ והעור ולא ינדוד או יימרח, מה גם שהצבע שלו אינו משתנה והוא נחשב אמין ויציב מאוד.

עם תום השלבים של הנחת הבסיס והקיבוע ניתן לעבור לשלב של הסומק. כאן הטיפ העיקרי הוא להשתמש בסומק במרקם קרמי כי הוא עמיד יותר מסומק פודרה, אך ניתן כמובן להתאים את מוצרי האיפור לסוג העור ולהעדפות האישיות. באופן עקרוני, כל מוצר איפור שהוא על בסיס לחותי מבחינת המרקם יתאים יותר לימי הקיץ החמים לעומת אבקה – בעיקר עבור נשים אשר בוחרות להניח את הסומק ישירות על העור וללא שכבת בסיס.

מה עושים עם העיניים?

הדברים הקטנים הם בעלי השפעה גדולה על המראה שלך בימי הקיץ החמים. בשביל להשיג טוטאל לוק של איפור עמיד, צריך למשל להשתמש בבסיס עמיד גם עבור איפור העיניים: בין אם באמצעות צלליות קרמיות או צלליות עיפרון קרמיות. כל אחד מהמוצרים האלה מהווה בסיס מעולה לצלליות ולאבקות, כאשר לאחר מכן כל שנותר הוא למרוח מסקרה עמידה במים.

לבסוף, את השפתיים אפשר לאפר עם שפתונים עמידים שאותם מורחים ישירות על השפתיים ולא על שכבת לחות. אם בוחרים בצורה נכונה שפתונים עמידים ואיכותיים, אפשר למרוח אותם גם על שפתיים יבשות בלי לחשוש. כמו כן, ניתן לצאת מהבית עם תיק איפור קטן לתיקונים ולהרגיש רעננים מסביב לשעון ובכל תנאי מזג האוויר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...