כל מה שחשוב לדעת על בוק צילומי הריון

26/03/2018
איכות חיים


בשנים האחרונות טרנד צילומי ההריון מציף את המדינה. כמעט כל אישה שנייה הולכת לסטודיו ומצטלמת במהלך ההריון, לרוב בין שבוע 30 לשבוע 34, מצטלמת בטבע או פשוט מצטלמת בביתה. אז אם החלטתן שגם אתן רוצות לעשות לעצמכן בוק צילומי הריון הגעתן למקום הנכון: כל מה שחשוב לדעת על בוק צילומי הריון.

תיעוד היסטורי
הרצון לתעד את הרגעים הללו, שלא יחזרו, הוא רצון אנושי המשותף לכל בני האדם. אנחנו רגילים, הרי, לצלם היום כמעט כל רגע וכל דקה מחיינו, להעלות את התמונות לאינסטגרם או לפייסבוק, ולחלוק בצורה זו עם הסובבים איתנו את המתרחש בחיינו. אז למה לא לעשות, בעצם, את אותו הדבר גם במהלך ההריון?

צילום אומנותי וטבעי כאחד

את בוק צילומי ההריון ניתן לעשות במגוון סגנונות. הצילום עצמו יכול להיות צילום פורטרטי, אומנותי ומסוגנן, המעביר רגש ואוירה מסוימים, והוא יכול להיות גם צילום מאוד פשוט, נקי וטבעי. הכל בהתאם לרצונה של הלקוחה ההריונית. את הצילומים ניתן לערוך בסטודיו לצילומי הריון ולשלב בצילומים בלוקיישנים שונים ויפים בטבע, כשלכל מיקום היתרונות והחסרונות שלו.

אנשים רבים חושבים כי רק בצילום בסטודיו, בו ניתן לשחק עם התאורה ולהתאים אותה לתוצאה הרצויה, ניתן להפיק תמונות יפות. מחשבה זו נכונה באופן חלקי בלבד, וצלם מקצועי יכול להיעזר בתאורה הטבעית כדי ליצור את הקסם הדרוש בתמונות.

לצילום בתאורת אור יום טבעית יש יכולת להפוך את התוצאה הסופית לעדינה ורכה ולתת לתמונה נופך רומנטי, כל עוד הצלם, כאמור, יודע את עבודתו. לעומת זאת, צילום בסטודיו מאפשר להציג את הפרטים שבתמונה באופן חד ובהיר יותר.
את צילומי ההריון ניתן גם לעשות בהרכבים משפחתיים שונים, צילום עם בן הזוג או עם הילדים, וכמובן גם צילומים של האישה לבד, עם העובר בלבד, ולגוון בצורת ההעמדה, שתהיה רומנטית, עוצמתית, משחקית, הומוריסטית ועוד, מה שיהפוך את תהליך הצילום למהנה יותר ואת התוצאה הסופית לטובה יותר.

נשית, מועצמת ויפה

בוק צילומי הריון הוא אמצעי ליצירת מזכרת, אך גם דרך חיובית לאישה בהריון, שחווה שינויים משמעותיים בגופה, להתחבר ליופי ולעוצמה הנשית והאימהית הטמונה בה. כחלק מהפקת בוק צילומי ההריון עוברות התמונות עיבוד גרפי, כמו בכל תהליך צילום מקצועי אחר, על מנת לשפר את התמונה, להדגיש או לחדד פרטים מסויימים, לתקן צבעים, להוסיף אפקטים ועוד. ישנן תמונות שיעברו ריטוש בפוטושופ כדי לנקות את הרקע או לנקות פגמים בתמונה וגם בכדי לטפל בצבעי התמונה. באופן כזה התוצאה הסופית שתתקבל תהיה ברורה וחדה יותר, רוויית הצבעים תהיה טובה ונכונה והתמונה תיראה, באופן כללי, מקצועית ואיכותית יותר.
בוק צילומי הריון הוא אחת המזכרות היפות ביותר מאחת התקופות המשמעותיות ביותר בחייה של כל אישה, רק צריך להקפיד לבחור בבעל המקצוע המתאים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...