כל המושאלים התבקשו לשוב לסגל, קורצקי מחפש עוזר מאמן

01/06/2015 | יהלי רואה
חדשות

ההכנות בהפועל פ"ת לקראת העונה הבאה מתקדמות בעצלתיים, בעיקר בשל המועד המוקדם, תחילת יוני, ואי גיבוש הצוות המקצועי באופן מלא. מאמן הקבוצה מנחם קורצקי אמנם ממשיך במועדון והצהיר על כוונתו להשיב את הפועל לליגת העל, אך עוזר עדיין אין לו - זאת לאחר שאורי אוזן החליט לחתום בקבוצת נערים א' של מכבי ת"א. בקבוצה בוחנים מספר מועמדים למשרה זו, ויוציאו הודעה מסודרת בנושא בקרוב.

ובינתיים, בשלב ראשון, החליט קורצקי בעצה אחת עם הבעלים דורון בן דקון, להשיב את כל המושאלים השייכים להפועל היישר לסגל. כולם קיבלו הודעה על חזרתם המיידית לסגל, אולם בהנהלת הקבוצה מבהירים שקורצקי יבחר לאחר בדיקה מעמיקה את מי להשאיר ואת מי לנפות מהסגל המצומצם יותר, שייצא לדרך עם תחילת העונה הבאה.

ההכנות בעצלתיים

בקבוצה מסמנים את 20 הימים הבאים להרכבת הפאזל המקצועי, כשלאחריהם יוודע גם יעד מחנה האימונים, הנחתת זרים פוטנציאליים וכיו"ב. האימון הראשון, כך מסתמן, יתקיים בסביבות הראשון ליולי - חודש בדיוק מהיום.

במחלקת הנוער, לעומת זאת, התכניות לעונה הבאה "סגורות הרמטית". הרכבת הצוות המקצועי הרחב ושיבוץ המאמנים גובשו באופן מלא, כשהמנטרה היא לחזק את זהות האגודה עם השבת שחקני עבר, כדוגמת אלון מאיה, אורן מוחרר, יניב חרמש ועוד, כל זאת תחת פיקוחו של המנהל המקצועי החדש דורון רז.

לעדכונים וכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...