כל המוצרים של תדהר שלטים

17/07/2019
עסקים וכלכלה

בעידן הנוכחי כל עסק חייב לבדל את עצמו מהמתחרים באופן משמעותי - בכל מקום שבו הדבר אפשרי. כשממתגים את העסק באמצעות שלטים מסוגים שונים חשוב מאוד להקפיד על איכות השילוט, והדרך לכך היא באמצעות בחירה נכונה של החברה שמייצרת אותם. תדהר שלטים היא חברה מנוסה מאוד שמוכרת בזכות רמתה גימור הגבוהה של כל מוצריה.

שילוט פנים

בתוך כל עסק נעשה שימוש במגוון רחב של שלטים: יש כאלה שנועדו לאפשר לאורחים להתמצא (הכוונה למחלקות שונות, לשירותים וכו'), יש כאלה שממוקמים ליד החדרים והמטרה שלהם היא לספק מידע לגבי מי נמצא בכל חדר ומה תפקידו, ישנן שלל מדבקות קיר שהתפקיד שלהן הוא בעיקר תרומה לעיצוב, ובחלק מהמקרים גם מיתוג החברה, ועוד.

כשבוחרים פריטים כאלה חשוב לוודא שנשמרת הרמוניה מושלמת בין כל אחד ואחד מהם, ובין כולם לבין השפה העיצובית בארגון או בעסק באופן כללי.

דגש חשוב נוסף הוא הבלטת הטקסטים כך שהאורחים יוכלו להתמצא בקלות כשהם מגיעים למקום.

שלטים מוארים

תחום מומחיות נוסף של תדהר שלטים הוא שלטים מוארים.

שלטים מסוג זה מושכים באופן טבעי תשומת לב רבה ולכן העמידות שלהם חייבת להיות גבוהה במיוחד. שלט מואר שחלק מהאותיות בו כבויות או שבורות לא רק שלא מייצר את הרושם הרצוי אלא שהתוצאה עלולה להיות בדיוק ההפך, והעסק יזוהה עם איכויות שליליות כמו רשלנות, הזנחה וכו'.

עוד כדאי לדעת שבקטגוריה זו יש כמה קבוצות של מוצרים: שלטי לייטבוקס, ארגזי אור, שלטי קאט אאוט, אותיות בנויות ועוד. בחלק מהמקרים מדובר בשלטים גדולים במיוחד, שמחייבים ניסיון רב ומקצועיות ללא פשרות. מבחינת תאורה האפשרויות הן לד או ניאון, ולכל אחד מהן יש גם יתרונות וגם חסרונות – הסוד הוא התאמה ספציפית של המוצר לצרכים הייחודיים של כל עסק.

חיתוך אותיות בלייזר

שילוט תלת ממד איכותי עשוי להתבסס גם על אותיות שעברו חיתוך מדויק וחד במיוחד בלייזר.

החומרים שמהם מיוצרות האותיות לפני החיתוך במכשור המשוכלל, שמבטיח רמת דיוק מקסימלית, הם PVC ואלומיניום, וישנן גם אותיות מצופות ניקל. במקרים אלה יש חשיבות רבה לעיצוב הגרפי, ולפונט שנבחר עבור האותיות – ובהתאם גם למיומנות התפעול של הלייזר. תדהר שלטים צברה ניסיון רב במתן שירות זה, וכבר סיפקה מוצרים ברמת גימור גבוהה למגוון רחב מאוד של לקוחות.

הפרויקטים המיוחדים של תדהר שלטים

בנוסף לכל המוצרים הנ"ל, יש לחברת תדהר שלטים גם את הידע והמיומנות הנדרשים כדי לייצר שילוט מיוחד, כזה שנתפר בדיוק למידותיו של הלקוח ועל סמך הצרכים הספציפיים שלו. הפרויקטים המיוחדים כוללים שילוט פנים וחוץ, בשלל גדלים (כולל ממדי ענק) ובמגוון רחב של צורות ולא רק שלטים סטנדרטיים.

דוגמה נוספת לאפשרויות הרבות שיש בימינו, ושכדאי לנצל אותן, היא "גדר מדברת", וגם אותה תוכלו לקבל מתדהר, כולל הקונסטרוקציה הנדרשת.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...