כל אירועי ט"ו בשבט בפתח תקווה

09/01/2018
בידור ופנאי


לקראת ט"ו בשבט חג האילנות, יתקיימו בעיר מגוון פעילויות - קבלו את הרשימה המלאה.

כמיטב המסורת של פ"ת נטו לקראת כל חג ומועד – גם לקראת ט"ו בשבט הקרוב שיחול בסוף חודש ינואר אספנו עבורכם מבחר המלצות לבילוי באירועים שיתקיימו בעיר.

צילום: עיריית פ"ת

ביום שלישי 16.1 בשעה 17:00 תתקיים פעילות ט"ו בשבט לילדים (סדנת נגרות ליצירת אדניות מעץ) והצגה "פרדי הצפרדע והדייגים", במרכז הקהילתי סביבתי החדש "מרכז תפוז", שנפתח בבית ספר גורדון.

ביום שישי 19.1 יתקיים בעיר סיור "עצים וותיקים" - יציאה מכיכר המייסדים במרכז העיר בשעה 8:30.

ביום שני 29.1 תתקיים בחווה החקלאית הרצאה בנושא "תולדות החקלאות" וביום רביעי 31.1 יתקיים טקס הסרת הלוט לעץ האקליפטוס הוותיק ברחוב האחים בכר בשעה 16:30.

בנוסף, האגף לאיכות הסביבה יזם תחרות "הגזוזטרה הירוקה" – תחרות מרפסות ירוקות ומטופחות, המשפיעות על חזית הרחוב. את הצילומים יש לשלוח עד ה-27.1 למייל: svivati.pt@gmail.com

כמו כן יתקיימו במתנ"סים השונים פעילויות לט"ו בשבט:

במתנ"ס אחדות תתקיים פעילות ט"ו בשבט כולל סדנאות להכנת עציץ עם צמחי תבלין, יצירת ריחן מבד, עמדת תה צמחים ועמדה ירוקה. הפעילות ביום שני 22.1 בשעה 17:00 בשיתוף המרכז לחינוך סביבתי-אגף איכות הסביבה.

סדנה דומה תתקיים במתנ"ס שערים ביום רביעי 24.1 בשעה 17:00 בשיתוף המרכז לחינוך סביבתי-אגף איכות הסביבה, וכך גם במתנ"ס נפלאות ביום חמישי ה-1.2 בשעה 17:00, ובמתנ"ס נווה גן ביום שלישי 30.1 בשעה 17:00.

במתנ"ס המרכז (ביה"ס הס) תתקיים ביום שני ה-29.1 בשעה 17:00 סדנת נגרות להכנת אדנית מעץ בשימוש חוזר והצגה "יום הולדת לעץ הנדיב".

פעילות דומה תתקיים במתנ"ס רמת ורבר ביום רביעי ה-31.1 בשעה 17:00.

סגנית רה"ע אורנה דוידאי, ראש האגף לאיכות הסביבה: "אני רואה חשיבות רבה לנטיעת עצים בעיר, המשפיעים באופן ישיר על סביבה בריאה יותר. קורס נאמני עצים שפתחנו בעיר - הראשון בארץ, מוכיח כי המוני המשתתפים רואים גם הם את החשיבות בנטיעת עצים ובשמירה על הקיימות ואיכות הסביבה. בנוסף, אני שמחה לבשר גם על פתיחת מרכז תפוז במטרה לתת מענה לתושבי מרכז העיר ואני מזמינה את כולם להצטרף לפעילויות השונות המתקיימות לאורך כל השנה, ובמיוחד לפעילויות שמתקיימות לרגל ט"ו בשבט. חג שמח לכולם". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...