כלת פרס ישראל הזניקה את המרוץ לזכר בנה

15/04/2018
חדשות


מרים פרץ, אימו של רס"ן אלירז פרץ הי"ד, כלת פרס ישראל ביום העצמאות הקרוב, הזניקה את מאות הרצים שהשתתפו ביום שישי ב"מרוץ אלירז" בפתח תקווה, במילים: "למקומות היכון - עם ישראל חי!"

את המרוץ יזם הרב המחנך צדוק דמארי מישיבת אמי"ת אלירז בעיר שפועלת להנצחתו ומחנכת בדרכו של אלירז.

צילום: רוני גולדפינגר

ברצים היו תלמידי הישיבה, חניכי תנועות הנוער, נציגי חטיבת גולני ובני משפחת פרץ. את הרצים הוביל בנו של אלירז, אור חדש בן ה-14. המרוץ חולק לשני מקצים - מקצה קצר של 2 ק"מ ומקצה למיטיבי ריצה של 4.5 ק"מ. 

צילום: רוני גולדפינגר

בדברים שנשאה לפני תחילת המרוץ אמרה מרים פרץ כי אלירז היה איש של עשיה ושל רוח, למען עם ישראל, וכי "אין הנצחה ראויה ומשמעותית כמו הנצחה בחיים של רוח ועשיה, כפי שעושה הישיבה הפועלת ברוחו".

"ישיבת אמי"ת אלירז היא בית המדרש של רוח עם ישראל. זה המקום ממנו יונקים כוחות. אני  מתרגשת לספר לכם כי בשבוע שעבר פגשתי קבוצה של חיילי קומנדו, ולאחר השיחה ניגשו אלי חיילים ואמרו, 'מרים - אנחנו בוגרים של ישיבת אמי"ת אלירז', וזו הייתה גאווה לראות את הבוגרים שמתחנכים כאן ברוחו של אלירז – תורת ישראל ועם ישראל, ונוטלים חלק במאבק כדי שנוכל להמשיך ולהניף את הדגל", הוסיפה מרים פרץ.

הרב יאיר שטבון, ראש ישיבת אמי"ת אלירז: "הריצה היא סמל של תנועה וחיים, זו תשובתו של עם ישראל למי שמבקש לפגוע בנו ובחיינו - אנחנו לא נפסיק לרוץ, לא נפסיק לחנך, לא נפסיק לבנות ולהיבנות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...