כך תתכננו יום גיבוש מוצלח למשרד

26/02/2021
מבוגרים


כשמתכננים יום גיבוש למשרד לא תמיד קל לקלוע לטעם של כולם, ובנוסף צריך גם להתחשב במגבלות של חלק מהאנשים במשרד, בין אם זה יום גיבוש בשעה סבירה כי יש הורים עם ילדים, או כאלה שלא יכולים לאכול מאכלים מסוימים עקב בעיה רפואית או אידיאולוגיה. ובכל זאת הנה כמה רעיונות מוצלחים וברי ביצוע שיתאימו לרוב האנשים ותוכלו לבחור מבניהם.

למה חשוב לבצע יום גיבוש למשרד?

העבודה היומיומית במשרד יכולה להיות מאוד שוחקת ולגרום לעובדים לרדת ברמת התפוקה והמוטיבציה לעבודה. לא תרצו שעובד ממורמר ישפיע על הנתונים שהחברה תפיק בסופו של דבר. בנוסף עובד שמתהלך בעבודה עם תחושה רעה משרה אווירה לא נעימה, אז על פי כמה וכמה שמדובר במשרד שלם. בדיוק בגלל זה חשוב לתת לעובדים "ברייק" מידי פעם מהעבודה, כדי להזכיר להם שהם לא באים רק כדי להדפיס שעות ושמקום העבודה יכול להיות גם מקום מהנה. אם תחשבו על זה, העובדים מבלים אחד עם השני את רוב שעות היום ולפעמים רואים אחד את השני יותר ממה שהם רואים את בני המשפחה שלהם. לכן יהיה נחמד אם יהיה אפשר להוסיף למשרד אווירה משפחתית נעימה שתתרום לתחושת העובדים ולתפוקה שלהם.

איך לבחור את הפעילות הכי טובה?

התשובה הכי פשוטה היא להעלות את האופציות הקיימות בפני חברי המשרד ופשוט לתת להם להצביע, כמובן שכדאי שיצביעו מתוך רשימה שהיא שווה וברת ביצוע כלפי כולם ככה תוכלו לדעת שההצבעה היא על בסיס העדפה אישית בלבד. לדוגמא לא תרצו שאחת הבחירות תהיה ערב על האש כשיש לכם צמחונים במשרד, לא נעים ולא פייר. בנוסף אלמנט לא פחות חשוב הוא נושא התקציב שלכם, אל תשכחו שלחלק מהפעילויות תצרכו גם לחשב עלויות הגעה, או לתאם הוצאה מרוכזת של כמה כלי רכב מחברי המשרד באופן עצמאי.

חשבו על הפרטים הקטנים

אם אתם מתכננים ארוחת צוהריים או ערב, חשבו על אלה שלא יכולים לאכול מוצרי חלב / צליאקים / צמחונים / טבעונים ועוד. גם אם הם מהווים את החלק הקטן במשרד תנו להם להרגיש שהם חשובים ונכללים בתוכניות שלכם. בנוסף אם נותר לכם תקציב לאחר סגירת פרטי יום הגיבוש או שהתקציב שלכם גבוה, תוכלו גם להעניק מתנות אישיות בסוף יום הגיבוש, למשל להזמין מתנות לעובדים לפסח, מתנות לראש השנה, או אפילו לפנק במזכרת אישית מאותו יום, כמו תמונה או מחזיק מפתחות. ככה תהיו בטוחים שהעובדים שלכם יצאו מהיום עם הרגשה נעימה שיש מי שחושב עליהם.

סוגי פעילויות

אז אחרי שווידאנו שלא משנה איזה פעילות תבחרו, תעשו אותה בצורה הטובה ביותר, הנה כמה דוגמאות לימי גיבוש מעולים לצוות שלכם.
ערב באולינג -

ערב באולינג הוא חוויה מעולה מצחיקה וגם זולה, ההשתתפות לאדם עומדת בממוצע על 30 ₪ בלבד, מה שמשאיר לכם מספיק תקציב לדאוג לאוכל, שתיה ואפילו מתנה אישית. בנוסף באולינג היא חוויה תחרותית ותתאים מאוד למשרדי מכירות שרוצים להעלות את מוטיבציית התחרותיות בקרב העובדים.
ערב קריוקי -

קריוקי זו דרך מעולה לייצר חברויות חדשות. תוכלו להכין כד עם שמות של כל אנשי המשרד ולהגריל כל פעם כמה שמות או יותר שיבצעו דואט יחד, כך ייווצר מצב שאנשים שלעולם לא החליפו מילה אחד עם השנייה במשרד, פתאום שרים יחד ויוצרים קשר אחד השני. בנוסף קריוקי היא חוויה מצחיקה ביותר שתשבור את הקרח בין העובדים והמנהלים במהירות ותיצור אווירה קלילה ומהנה לכולם. קחו בחשבון שגם תוכלו לבצע ערב קריוקי במשרד עצמו ולחסוך בעלויות באופן משמעותי, כך שגם אם אין לכם תקציב ליום גיבוש, זו יכולה להיות בחירה מצוינת.
* סיור ביקב -
אם אתם חובבי יין במשרד ובמיוחד אם אתם משרד קטן, תוכלו לבצע סיור ביקב שיגבש ביניכם ויהווה לעובדים גם חוויה מעניינת ומלמדת על כל נושאי היינות. בסופה תוכלו להעניק לכל אחד מחברי המשרד בקבוק יין במתנה שיוכל לשמש כמתנה לחג או סתם כמתנת סיום יום גיבוש.
* סיור קולינארי -
עוד סיור מלמד ומעשיר אך הפעם רק בחוויית האוכל. ישנם סיורים קולינאריים במגוון שווקים ורחובות ברחבי הארץ החל מהצפון, למרכז, לדרום וגם בירושלים הקסומה. רק תוודאו מראש שהתפריט מתאים לכל אנשי המשרד המשתתפים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...