כך תבחרו חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה

03/09/2016
חדשות


ההיצע הגדול, התחרות הענקית, איך נדע עם איזה חברת ניקיון משרדים נעבוד בעיר פתח תקווה? כיום בשוק חברות הניקיון המספקות שירותי ניקיון למשרדים, ישנה תחרות גדולה – קשה למצוא ולבחור בחברה אמינה ואיכותית שאכן תעבוד עמנו לאורך כל השנה ואם אפשר לתקופה לא מוגבלת, אז קבלו כמה טיפים לאיתור נכון של חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה והסביבה.

טיפ מס' 1, בדיקה מקיפה

בשוק קיימות המון חברות, בעלות שם טוב וכאלו שפחות, על מנת לגלות מהו טיב החברה שאתם מעוניינים לשכור את שירותה עליכם לבצע בדיקה ברשת האינטרנט, אם זה באמצעות רשת חברתית או מנוע החיפוש של גוגל, הקלידו את שם החברה וחפשו אחר חוות דעת, המלצות וטענות שהיו כלפי החברה, גם אם היא בתהליך משפטי כלשהו.

טיפ מס' 2, רישיונות וביטוחים

כל חברה העוסקת בתחום הניקיון צריכה להיות בעלת רישיון של משרד התמ"ת שהיום נקרא בשם משרד הכלכלה, כאשר החברה צריכה לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד, כמו ניסיון בתחום, ערבות בנקאית, עמידה בכל התשלומים והתנאים הנדרשים בחוק הקבלנים ועוד, החברה גם מחויבת להיות בעלת ביטוח מסוג "חבות מעבידים", אם אתם רוצים לסנן את החברות הקטנות ולהגיע לחברות ניקיון למשרדים גדולות אשר פועלות ועובדות באזור פתח תקווה, בקשו רישיון של משרת התמ"ת והרשימה שלכם תצטמצם משמעותית.

טיפ מס' 3, משמרות וניקיון עם מפתח

כאשר אתם סוגרים עם חברה לניקיון משרדים, ישנם כמה אפשרויות של ניקוי המשרד שלכם, החל מניקיון משרדים במהלך היום, ניקיון בסיום העבודה (מה שנקרא ניקיון משרדים בערב עם מפתח) וכמובן ניקיון בסוף היום כאשר אתם עדיין במשרד, הדבר שמטריד את מרבית הלקוחות הוא להשאיר את המפתח למנקה, על מנת להקל על התחושה, בחנו בהתחלה את החברה במהלך תקופה קצרה של ניקיון כאשר אתם עדיין נמצאים במשרד ולאחר תקופה ושאתם סומכים על החברה, תוכלו לעבור לניקיון עם מפתח.

טיפ מס' 4, חומרי הניקיון

בשוק קיימים המון סוגים של חומרי ניקוי, כאלו זולים וכאלו יקרים יותר ובעל שם ניתן לכנות אותם כ"מותגים", על מנת לדעת להבין את הצעת המחיר שלכם בצורה הטובה ביותר, בדקו אם איזה סוגי חומרים החברה עובדת ומספקת לכם, האם זה כולל נייר טואלט? נייר ידיים? חומרי ניקוי לרצפה ולכיור? ישנו "סל חומרים" אשר כל חברה מציעה במסגרת הצעת המחיר שלה בעבור ניקיון המשרד, במהלך ביצוע השוואת מחירים וודאו איזה סוגי חומרים מספקים לכם, אם בכלל.

כמה מילים לסיכום:

כאשר אתם רוצים להזמין חברת ניקיון למשרד, בצעו השוואת מחירים, בדקו המלצות וחוות דעת וכמובן בדקו אם יש לה רישיון במשרד התמ"ת, אנו יכולים רק להמליץ לכם על חברה אשר פועלת בסביבתכם ובמידה ואתם מעוניינים לחצו כאן על מנת להזמין חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה והסביבה, בעלת המלצות, שם טוב ומוניטין בתחום ניקיון המשרדים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...