כדורסל נשים: הפועל פ"ת ירדה ליגה

06/03/2017
חדשות


מחזור הסיום בליגת העל – זכרון/מעגן ניצחה הערב בחוץ את הפועל פ"ת, שרדה בעצמה והורידה את המלאבסיות ליגה.

יותר דרמטי מזה אי אפשר היה לבקש – מחזור הסיום בליגת העל בכדורסל זימן מפגש ישיר בין הפועל פ"ת להפועל זכרון/מעגן מיכאל, כשתמונת המצב ברורה: המפסידה יורדת ליגה.

האורחות מהצפון הגיעו לאולם העירוני בפ"ת בליווי אוטובוס מלא אוהדות ואוהדים. גם המקומיים הביאו כמה עשרות אוהדים, וביחד עם השידור הישיר בטלוויזיה נוצרה בהחלט אווירה חגיגית. יחד עם זאת אפשר היה לצפות כי למשחק כה חשוב עבור שתי הקבוצות יגיע קהל רב יותר, בעיקר מקרב הקבוצה המקומית.

המחצית הראשונה הייתה שקולה ברובה עם יתרון קל לחניכות של אלי רבי, כשבמצב 34:33 לזכותן לקראת סוף הרבע השני, יצרו בריחה לעשר הפרש. שלשה עם הבאזר לזכות האורחות קבעה את תוצאת המחציץ – 45:38 לפ"ת.

בפתח תקווה, שהתבססה בעיקר על זריקות משלוש, בלטה בלוח הקלעיות אשלי בברלי, ומנגד מי שהחזיקה את האורחות בתמונה הייתה בריטני מילר. במחצית השנייה הסיפור היה שונה – הקליעות משלוש של פ"ת לא נכנסו, כשקריסטל ברדפורד לא מצליחה להיכנס למשחק כמו שהיא יודעת. זכרון/מעגן החלה לצמצם ובסיום הרבע השלישי רק נקודה הפרש לפ"ת.

אוהדות זכרון/מעגן חוגגות

הרבע הרביעי היה שייך כולו לאורחות מהצפון, שהשתלטו על המשחק בשני הצדדים. פ"ת נראתה אובדת עצות וגם כשקיבלה הזדמנויות לחזור החמיצה אותן ברשלנות. 80-72 בסיום לזכרון/מעגן שמבטיחה עונה נוספת בליגת העל.

אם ללמוד מהעבר, ממש שלא בטוח ש"הירידה" של פ"ת תמנע ממנה לשחק בליגת העל בעונה הבאה, ואולם בכל מקרה זהו סממן נוסף לעונה הכושלת של הפועל פ"ת במרבית ענפי הכדור השנה, וחבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לכתבות נוספות על ספורט בפ"ת – לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...