כדוריד: הפסד למכבי פ"ת במשחק העונה

21/12/2015
חדשות

אמש הסתיים הסיבוב הראשון בליגה הלאומית בכדוריד. ניצחון על הפועל ת"א היה מעלה את המלאבסים למקום הראשון, אך הם נוצחו וירדו למקום הרביעי.

האדומים מת"א שמכוונים גם הם לליגת העל סיימו סיבוב עם הפסד בודד למדורגת שנייה קריית אונו. היה זה הפסדה השני העונה של מכבי פ"ת, שלא הכחישה בפתיחת העונה שהיא מכוונת הכי גבוה שיש.

הפועל ת"א חוגגת מקום ראשון (צילום: שאול בואילוב)

הפועל תל אביב סיימה אמש את הסיבוב הראשון (מתוך שניים) במקום הראשון בליגה הלאומית והיא אלופת החורף. האדומים של סער פרנקל גברו על המדורגת השלישית בטבלה מכבי פ"ת בחוץ 29:22, כאשר הרכש החדש מיכאל גרברניק מוביל את האדומים עם תשעה שערים, ואחריו הקפטן האדום עידן יעייש עם שישה שערים. הפועל תל אביב ממקומת במקום הראשון (16 נקודות) שלאחריה עירוני רחובות וקרית אונו (13 נקודות ומשחק חסר) ומכבי פ"ת עם 13 נקודות. הליגה יצאה לפגרה של חודש שבמהלכו ייערכו משחקי גביע ברנר- גביע הליגה הנמוכות.

"זה היה סיבוב לא קל, צריך ללמוד את הליגה הזו וזה מה שעשינו. ביצענו את החיזוקים הנכונים לאחר ההפסד שלנו לקרית אונו, אבל עדיין יש לנו הרבה דברים שאנחנו צריכים לשפר ואנחנו ננצל את הפגרה כדי לעשות זאת", סיכם את הסיבוב מאמן הקבוצה סער פרנקל.

במהלך הסיבוב הראשון רשמו האדומים הפסד בית לקרית אונו, ולכן בסיבוב הבא המפגש בקרית אונו שייערך בעוד חודשיים צפוי להפוך למשחק העונה, שכנראה יקבע מי תבטיח אוטומטית את הכרטיס לליגת העל ומי השתיים האחרות שיילכו למבחנים כנגד קבוצות ליגת העל.

"עשינו חצי מהעבודה, ואנחנו נמצאים במקום שרצינו להיות בו כמובן, אבל יש ליגה משוגעת השנה כאשר לא פחות מחמש קבוצות מתמודדות על העלייה והמבחנים. כולם אומרים לנו שזו הליגה הלאומית הכי תחרותית והכי איכותית שהייתה אי פעם, אבל לא חשבנו לרגע שזה יהיה אחרת", מסביר יושב ראש האדומים אייל גרטמן.

לידיעות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...