כדוריד - הפועל פ"ת חוזרת לבמה המרכזית

22/03/2015
חדשות

קצת נחת לאוהדי הפועל פ"ת. בזמן שהכדורגל מסב בשנים האחרונות בעיקר מפחי נפש, חזרה הערב קבוצת הכדוריד של המועדון לליגה של הגדולות. הראשל"ציות במתח?

מכובדים רבים הגיעו הערב להיכל הספורט בפ"ת כדי לחזות בקבוצת האוהדים המחודשת של הפועל פ"ת, שהוקמה לפני שש שנים, והשנה שמה למטרה את ההעפלה לליגת העל בכדוריד. היום התקיים המחזור האחרון של העונה בליגה הלאומית בכדוריד, במסגרתו אירחו המלאבסים את מכבי הקרייתים הרביעית בטבלה, למשחק שבו ניצחון פירושו עליית ליגה.

לא פספסו את ההזדמנות

הותיקים ודאי זוכרים את התקופות שפ"ת (הפועל וגם מכבי) היתה אימפריית כדוריד (כמו גם בענפי ספורט רבים נוספים). משום מה, בשני העשורים האחרונים האימפרייה הלכה ודעכה, ולא רק בכדוריד. לאוהדים השרופים חסר ודאי הדרבי הפתח-תקוואי הסוער בליגת העל בכדוריד, אולי הענף היחיד אגב שבו הקהל של מכבי אפילו יותר דומיננטי מזה של הפועל. בכל אופן, שתי הקבוצות המלאבסיות ירדו בשנים האחרונות מגדולתן, והשנה הן נפגשו בליגה השנייה, כשבשבוע שעבר אף התקיים דרבי מותח שהסתיים ללא הכרעה.

בדרך לעוד שער

לפיכך התייצבה היום הפועל פתח תקווה למשחק, שכאמור כל מה שצריך לעשות בו הוא לנצח. חבל שרק כמאתיים אוהדים טרחו ובאו למשחק החגיגי. כבר במחצית הראשונה פתחו המקומיים פער מבטיח וירדו למחצית ביתרון 16:11. המגמה במחצית השנייה הייתה דומה והפער גדל. בדקות האחרונות היו עסוקים המלאבסים בחגיגות על הספסל, ביציע, ולמעשה גם במגרש. זה לא שינה את התוצאה הסופית – 31:24 בסיום לפ"ת, ובקבוקי השמפניה נפתחו. מתי לאחרונה שמעתם את השיר "WE ARE THE CHAMPIONS" בפתח-תקווה?

פותחים את השמפניה

אז בשנה הבאה מצפים לחבורה הלוחמת משחקים רבים נגד קבוצות מקצועניות. נקווה שקברניטי המועדון והעיר פ"ת ידעו לגייס את המשאבים הנחוצים כדי להופיע בכבוד מול הקבוצות הגדולות מת"א וראשון לציון.

גם למכבי פ"ת עדיין נותר סיכוי להעפיל לליגת העל, והיא תשחק במשחקי מבחן מול קבוצה מהליגה הבכירה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...