כדוריד - הפועל פ"ת השלימה זכייה בדאבל

08/04/2015
חדשות

רק לפני שבועיים וחצי חגגה קבוצת הכדוריד של הפועל פ"ת חזרה לליגת העל לאחר שזכתה באליפות הליגה הלאומית. הערב היא השלימה עונה חלומית כשזכתה גם בגביע האיגוד.

צרות באות בצרורות, וכנראה שגם הישגים. קבוצת הכדוריד המלאבסית התייצבה הערב לגמר גביע האיגוד על שם ישראל ברנר מול הפועל קריית אונו - אותה יריבה עיקשת שהתמודדה מולה גם בקרבות העלייה בליגה.

המשחק נערך באולם האוניברסיטה בת"א, שהתמלא ע"י אוהדי שתי הקבוצות, כאשר הקהל של הפועל פ"ת הורגש במיוחד ונשמע היטב לכל אורך המשחק.

בדרך לדאבל

המחצית הראשונה נפתחה בעדיפות של הלבנים מפ"ת, שעלו ליתרון של שלושה שערים. קריית אונו הצליחה לאזן את המשחק בהמשך, בעיקר בזכות התקפות מתפרצות. בהמשך החמיצו הפתח-תקוואים מספר הזדמנויות לברוח שוב, והקבוצות ירדו להפסקה בתוצאה הצמודה 12:12.

גם את המחצית השנייה פתחה פ"ת בסערה ועלתה ליתרון של ארבעה שערים. באותן דקות התקשתה קריית אונו מול ההגנה הגבוהה של עמית בן שושן וחבריו, ונראתה אובדת עצות. פ"ת מנגד הגדילה את ההפרש, הפעם בזכות התקפות מתפרצות שלה. הפער כבר צמח לשבעה שערים, אך בדקות האחרונות, הצליחה קריית אונו לצמצם מעט בזמן שפ"ת כבר החלה את החגיגות והמשחק היה כבר גמור. 29:26 בסיום לפ"ת.

הגביע הוא שלנו

הפועל פ"ת, שלא פיגרה במשחק אפילו פעם אחת, זוכה בגביע בצדק. השחקנים והמנהל המיתולוגי צחי וייס רצו לחגוג עם האוהדים, שרוב השנה לא יכלו להיות חלק מהחגיגה בשל עונש שהוטל על הקבוצה.

בכך מסתיימת עונה חלומית לקבוצת האוהדים ממלאבס, שמשיגה את כל היעדים דווקא בעונה שהוגדרה כ"פיננסית". המועדון, ששואף לחזור לימיו הגדולים משנות השישים והשבעים, מתחיל את ההכנות להעמדת קבוצה ראוייה בליגת העל בעונה הבאה.

שנה הבאה בליגת העל

לכתבות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...