כדורגל חופים - ניצחון ורבע

04/07/2014
חדשות מקומיות

היום התקיים המחזור הרביעי בליגת כדורגל החופים המתקיימית כולה בחוף פולג בנתניה. קבוצת עירוני פ"ת, בדרבי האזורי השני שלה העונה (ניצחה כבר את כפר קאסם), עלתה למגרש החול בידיעה שמקומה בשלב רבע הגמר כבר מובטח, אך לא ריחמה על השכנה מראש העין והיכתה בה ללא רחם, כבר בשליש הראשון של המשחק, משערים של ניסן ספיר, איתי בר דוד וגדעון שרביט. כל שנותר לקבוצה המאכזבת של ראש העין הוא לרדוף אחר הפתח-תקוואים ולמנוע תבוסה גדולה במשחק שהסתיים בנצחון 7:4 של המלאבסים, כשבשורותיהם הצליח הפעם לורן בן ארי לשפר את מאזן הכיבושים שלו מול שער ריק (צפו בהחמצה משבוע שעבר).

רק לאחר השלמת המחזור החמישי שיתקיים בשבוע הבא, ושבו עירוני פ"ת תהיה חופשית, יקבעו המיקומים בשני הבתים ושיבוץ משחקי רבע הגמר שיתקיימו בעוד שבועיים. ראש העין תתמודד בשבוע הבא מול הפועל חדרה במשחק של 'ראש בראש' על המקום האחרון בשלב רבע הגמר.

גם כפר קאסם, שאט אט חוזרת לכושרה הטוב והמוכר, הבטיחה את מקומה בשלב רבע הגמר לאחר שגברה 9:5 על הפועל חדרה. בבית המקביל נצחה הפועל חולון את מכבי חיפה 5:3, ובית"ר ירושלים גברה 4:2 על מכבי נתניה.

רק לאחר השלמת המחזור החמישי שיתקיים בשבוע הבא, ושבו עירוני פ"ת תהיה חופשית, יקבעו המיקומים בשני הבתים ושיבוץ משחקי רבע הגמר שיתקיימו, כאמור, בשבוע שלאחר מכן. ראש העין תקוה להבטיח את הכרטיס האחרון לשלב רבע הגמר.

פורטל פ"ת ימשיך לעדכן בתוצאות המשחקים גם בשבועות הקרובים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...