כבר חלפה שנה בלי שלומי וורצל ז"ל היקר באדם

20/03/2015 | ניסים קלדרון
חדשות

במעמד ראש העיר יצחק ברוורמן, בני משפחה וחברים רבים, נערכה הבוקר בבית העלמין "סגולה" בפתח תקווה אזכרה לזיכרו של הטוב והיקר באדם - שלומי וורצל ז"ל, מייסד "החוג הכחול" למען ילדי הפועל פתח-תקווה. נזכור ולעולם לא נשכח את שלומי החבר הנאמן, הנדבן בסתר ואיש המעש.

כבר חלפה שנה למותו הטרגי של שלומי ז"ל ועדיין הדמעות לא יבשו, כבר חלפה שנה משיחתי האחרונה עם שלומי, שעות ספורות לפני שקיבלתי את בשורת האיוב: "שלומי נפטר מדום לב". שוב הייתה זאת שיחה בקשר ל-"בייבי" הפרטי שלו - איסוף תרומות למען ילדי מחלקת הנוער הנמצאים במצוקה. תרומות המיועדות לעזרה בלימודים, קניית ציוד ספורט, ארוחות חמות ומתנות לחגים.

השיחה האחרונה עם שלומי לא נותנת לי מנוח כבר שנה שלמה. הייתה זאת שעת בוקר מוקדמת של שבת חמימה, שלומי כבר היה במגרש האימונים. הודעתי לו שיש בידיי תרומות שאספתי מוותיקי הפועל פתח-תקווה. סיכמנו ביום ראשון להיפגש במשרדו ברחוב איכילוב. "אני יוצא עם משפחתי וחברים לטיול בצפון", הוא אמר לי. ואלו היו המילים האחרונות ששמעתי מהיקר שבאדם, אלו גם המילים המהדהדות בנשמתי כבר שנה.

מימין: שלומי וורצל ז"ל, ניסים קלדרון ויורם ישר

אחר הצהריים קיבלתי שיחה ממלח הארץ איש האדמה ואוהב ארץ ישראל, שלמה עצמוני מכפר מעש, חברי היקר והמשותף, שהשתתף אף הוא בטיול ובדמעות הודיע לי: "ניסים, אין לי בשורות טובות בשבילך, שלומי וורצל נפטר מדום לב באמצע הטיול".

חלפה שנה אך את שלומי וורצל לא נשכח לעולמי עד, ובכול דרך נמשיך וננציח את האדם היקר הזה, שמעל הכול היה איש משפחה למופת, אוהד הפועל פתח תקווה, בן, אבא וחבר מסור. 

יהי זכרו ברוך!!!

בתמונות (באדיבות ניסים קלדרון) - ראש העיר יצחק ברוורמן, חברים ובני משפחה השתתפו היום באזכרה לשלומי וורצל ז"ל.

שתף ב-

תגובות

שלומי, חבר שבאמת חסר.
היום היינו בבית הקברות קבוצה גדולה של חברים... חברים שנוצרו בזכותו של שלומי וורצל רוקם התחרה. שלו י שידע לקרב ביון אנשים ולייצר עיניין בחיים של הסובבים אותו. שלומי שלנו ואנחנו שלו... החיים בלי שלומי הם לא אותם חיים, כי היום לחברים של שלומי חסר קצת טעם.
שלמה עצמוני - 20/03/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...