יש תקוה להפועל?

03/03/2014
חדשות

במסגרת המחזור ה 26 בליגה הלאומית בכדורגל, אירחה הערב הפועל פ"ת את בני לוד, השלישית בטבלה, לעוד משחק של שש נקודות, בידיעה כי נצחון יקרב מאוד את הכחולים ואלפי אוהדיהם לליגת העל.

המשחק התקיים בצל הידיעה הטרגית בשבת על מותו בטרם עת של שלומי וורצל, אחד האוהדים המסורים של הקבוצה, ואדם יקר שתרם רבות למועדון ולקהילה. לפני המשחק נערך טקס מחיאות כפיים לזכרו בהשתתפות שחקני ואוהדי הפועל פ"ת. כאלפיים אוהדים, בליווי שלטים מרגשים, המשיכו את המחזה המרגש בשתי דקות דומייה בתחילת המשחק, והחלו לעודד רק החל מהדקה השלישית. השחקנים ענדו סרטים שחורים.

המשחק נפתח בקצב טוב, שהלך ודעך עם הזמן. שתי הקבוצות הפגינו משחק לא מדוייק, ולא הרבו להגיע למצבים. כשנדמה היה שהמחצית תסתיים ללא שערים, הגיעה הדקה ה – 45 ובסיומו של מבצע משולב, שכלל את רביבו ופרננדס, דחק ליאור אסולין מקרוב וקבע  1:0 לכחולים.

בני לוד, שלוותה בכמה עשרות אוהדים בלבד, ביצעה חילופיים התקפיים במחצית השנייה, אך לא הרבתה להטריד את אבי איבגי, שהפגין בטחון רב ושליטה ברחבה. מנגד, חניכיו של ניסן יחזקאל, התבססו בעיקר על התקפות מתפרצות, וחוסר דיוק במסירה האחרונה מנע מהם להבקיע את השני.

עוד משחק בינוני הסתיים בשלוש נקודות לזכות הפועל פ"ת, שפתחה פער של 8 נקודות מהמקום השלישי. עושה רושם כי נקודת האור בחייו של אבי ללוז עושה את דרכה הבטוחה לליגת העל, על אף לא מעט קשיים שנתקל בהם המועדון לאחרונה.

ביום שישי הקרוב תצא הקבוצה למשחק חוץ קשה מול בית"ר ת"א רמלה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...