יש כדורסל במלאבס

02/02/2015
חדשות

משחקה הראשון העונה של קבוצת כדורסל הנשים של הפועל פ"ת באולם העירוני המחודש הסתיים בניצחון גדול על המועדון הכי גדול בארץ.

מי אמר שהפועל פ"ת לוזרית? שהיא לא עומדת בלחץ של הדקות האחרונות? שיש לה בעיה מנטלית? אולי כדאי לעידן בראון להורות לשחקנים שלו לצפות בקבוצת כדורסל הנשים של המועדון.

הערב, במעמד חגיגי שכלל את ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן, יו"ר מנהלת הליגה לנשים בכדורסל רו"ח איריס שטרק ומכובדים נוספים, אירחה הפועל פ"ת את המועדון המוביל בארץ בשלושים השנה האחרונות מרמת-השרון.

עם צוות מקצועי בכיר שכולל של עדני דגן ואורנה אוסטפלד וסגל נוצץ ורחב, לא האמינו האורחות מהעיר השכנה למראה עיניהן. לחימה ומחוייבות ללא פשרות של השחקניות הזרות והישראליות של הפועל פ"ת לא הותירה להן כל סיכוי.

אם לא בכדורגל, אז בכדורסל

המשחק נפתח בצורה פנטסטית, כשהמקומיות לא מפסיקות לצלוף משלוש וצוברות 31 נקודות כבר ברבע הראשון. בפתיחת הרבע השני גדל היתרון ל-16 נקודות, אבל אז נעצר משהו בשטף המשחק של החבורה הלוחמת של רועי לזר, והמקומיות ירדו להפסקה עם יתרון מזערי של 2 נקודות.

המשחק היה שקול לאורך כל המחצית השניה, כשהמלאבסיות משחקות ללא רגשי נחיתות מול קבוצה עם שחקניות יותר בכירות ומנוסות. דווקא בדקות ההכרעה גילו הפתח-תקוואיות הרבה יותר אחריות וחוכמת משחק, ניצחו בצדק 87:83, ורצו לחגוג עם הקהל שבע האכזבות מקבוצת הכדורגל של המועדון. שירי פורת, ירדן גוט (האחיינית של המאמן הכי מצליח היום ב-NBA), נטלי לוי וחברותיהן הוכיחו שיש כדורסל בפ"ת.

שחקניות של מאני טיים

הניצחון מבטיח באופן מעשי לפ"ת עונה נוספת בליגת העל, ועם קצת מזל בשני המשחקים הקרובים אולי אפילו העפלה לפייאוף העליון. בשבוע הבא תצא הפועל פ"ת למשחק חוץ מול אליצור נתניה האחרונה בטבלה. בהצלחה לבנות!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...