כשהנתינה באה ישר מהלב

26/10/2016 | מיכל גולן
חדשות


"כל כלה" הוא סלון כלות חברתי בפ"ת. ביום שישי הקרוב גם לכם יש הזדמנות לתרום לפרויקט הנפלא.

כתושבת פתח תקווה כבר 33 שנה, בראש ובראשונה אני גאה על רוח הנתינה האדירה שיש ברחבי העיר.

כשהחלטתי שאני כותבת על אחד מהאנשים הללו, שעוסקים יום ולילה בעשייה למען האחר, לא ממש ידעתי באיזו 'כותרת' לבחור עבורו. רבים מכנים אותו מלאך, מבחינתי הוא אחד האנשים הכי נדירים שפגשתי.

אביחי אלקובי, תושב העיר ושכונת אם המושבות, בן 41 נשוי ואב לשלושה. מלבד היותו יזם בתחום הבניה וההתחדשות העירונית, הוא קודם כל בנאדם בעל אישיות יוצאת דופן ומוכוונות טהורה למעורבות חברתית גבוהה, והייתי מוסיפה גם צנוע.

אחד הפרויקטים (מתוך רבים) למען הקהילה, הוא מיזם ייחודי הגדול ביותר מסוגו בישראל ונקרא: "כל כלה" - הסלון ממוקם בפתח תקווה ומכיל כ- 3,400 שמלות כלה ושמלות ערב המיועדות להשאלה ללא תמורה. בסלון מוצעים גם פריטים משלימים כגון הינומות, נעליים, חליפות חתנים וכו'.

בנוסף לכך, למיזם כל כלה יש אתר אינטרנטkol-kala.net) ) בו ניתן למצוא עשרות ספקים בתחום, שתורמים מזמנם באופן קבוע לטובת הרעיון. הסלון קידם 27 חתונות שמומנו במלואן בשנת 2016 ומקבל בממוצע כ-50 כלות בחודש נקוב. כסלון כלות הינו גם סלון הגדול ביותר בישראל, ובוודאי בתחום הגמ"חים, בפער משמעותי מאחרים.

לאחרונה גדלה הפעילות של המיזם המבורך והסלון עבר למיקום חדש וגדול יותר, ברחוב הסדנא 8 פתח תקווה.

כעת זה הזמן שלנו לתת למען המטרה המיוחדת ורבת משמעות זו:

ביום שישי הקרוב 28.10 בשעה 8:00 נפגשת קבוצת מתנדבים ומתנדבות לטובת ארגון וסידור של הסלון, ולכן צריך כמה שיותר זוגות ידיים עובדות. מי שמכיר את אביחי (וגם מי שלא) - הנה הזדמנות לתת חזרה ולהמשיך את המעגל מלא בטוב. בואו להיות חלק מיצירה של חברה ערכית המעודדת אהבה לאחר ולסביבה.

אפשר ליצור קשר עם אביחי בטלפון: 0523339002

שתמיד תמיד נהיה בצד שנותן!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...