ישראלי רכש את כל הכרטיסים בגלובוס מקס פ"ת למלחמת הכוכבים

16/12/2015
חדשות

הטירוף העולמי סביב הקרנת הבכורה של הסרט "מלחמת הכוכבים - הכח מתעורר", שתיערך בכל העולם וגם בישראל ביום חמישי 17.12.15 והביא לכך שמאות אלפי מעריצי סרטי "מלחמת הכוכבים" בכל העולם נלחמים על כרטיס להקרנת הבכורה של הסרט כאשר במקומות רבים בעולם התפתח גם שוק שחור סביב הכרטיסים להקרנת הבכורה.

סמנכ"ל רשת בתי הקולנוע "גלובוס מקס", אפי ליפשיץ, הופתע לפני מספר ימים לקבל טלפון מישראלי - מייק צוף, אחד מהדיג'יים המובילים בישראל שכבר משנת 87 ברוסיה (כ-3 שנים לפני שעלה לישראל) הפך למעריץ מושבע של סרטי "מלחמת הכוכבים", שביקש לרכוש את כל הכרטיסים באולם הVIP של קומפלקס בתי הקולנוע "גלובוס מקס" בפ"ת במטרה לצפות בסרט בהקרנה פרטית ולחוות את החוויה של להיות הישראלי הראשון ואחד האנשים הראשונים בעולם שיצפה בסרט.

ההקרנה עבור מייק תתבצע ביום חמישי לפנות בוקר בשעה 00:10 (עשר דקות אחרי חצות) אור ליום חמישי.

מייק שריין לעצמו את אולם הVIP בו ממוקמים 60 מקומות ישיבה, מתוכם 11 כורסאות בעלות כוללת של כ-2000 ₪ + 500 ₪ כיבוד VIP שכולל מלצר צמוד שיגיש לו שמפניה, מגוון יינות, משקאות קלים, סושי ומגוון פטיפורים.

מייק צוף בן 36, משמש כשותף של "הפיראט בר" וכ DJ  במועדון הפאשן בר בתל אביב, בעבר במשך כ- 6 שנים היה עורך מוזיקלי של ערוץ FASHION TV העולמי, וכאמור מעריץ מושבע של סדרת סרטי "מלחמת הכוכבים". בכל אחד משבעת הסרטים צפה עד היום לפחות 10 פעמים ולעיתים יותר. ביתו מלא "מענטש" הקשורים לכוכבי הסדרה. את הבן שלו בן ה-10 חיפש בשנה האחרונה לדמות לוקאס מהסרט.

לאור העובדה שצוף יליד ברית המועצות, הקרנת הבכורה עבורו תעשה בפס קול ברוסית בשיתוף חברת "קינוראי".

טרילוגיית "מלחמת הכוכבים" החלה בשנת 1977 וסחפה עשרות מיליונים בכל העולם להפוך למעריצים מושבעים של סדרת הסרטים. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...