ישחקו הנערים לפנינו

29/03/2014
תקוה'לה

בעוד משחקי הקבוצות הבוגרות של פ"ת התקיימו רובם ביום שישי, וזה של מכבי פ"ת מול בית"ר ירושלים יתקיים ביום ראשון, ניצלנו את השבת להתמקד בדור העתיד של הפועל פ"ת.

נראה כי לאחר שנים רבות של דשדוש והזנחה, קורים בשנה האחרונה דברים טובים במחלקת הנוער של הפועל פ"ת. הקבוצה הבכירה של המחלקה, הקרויה על שמו של גדול שחקני המועדון – נחום סטלמך ז"ל, מנסה להחזיר עטרה ליושנה.

קבוצת הנוער, בהדרכתו של המאמן עידן בראון, נמצאת בדרך הבטוחה בחזרה לליגת העל. היום, תחת עיניו הפקוחות של הבעלים החדש של המועדון, דורון בן דקון, דילגה הקבוצה בקלילות על פני עוד משוכה, כשהביסה 6:1 את קבוצת התחתית של קריית אתא (את השערים כבשו שישה שחקנים שונים). שישה מחזורים לסיום העונה מובילה הפועל את טבלת המחוז הצפוני של הליגה הלאומית בפער של שמונה נקודות מהשנייה, הפועל כ"ס. יחס השערים של הקבוצה שצברה עד כה 51 נקודות מתוך 60 אפשריות עומד על 58:10.

שנים רבות עברו מאז הפעם האחרונה שבה עלה מהנוער שחקן שהפך למוביל בקבוצה הבוגרת של המועדון. בהתחשב במגבלות הכלכליות, ובהנחה שהקבוצה הבוגרת תעפיל לליגת העל, אין ספק כי סיכויי הצלחתה תלויים לא מעט בהשתלבותם של שחקני הנוער בקבוצה הבוגרת, שכן תקציב לשחקני רכש משמעותיים, ככל הנראה לא יהיה.

לאוהדיה הנאמנים של הקבוצה, שתערוך הפנינג ביום שני הקרוב, בהשתתפות הקבוצה הבוגרת וקבוצת הנוער, לא נותר אלא לחלום ולקוות שהימים שבהם מחלקת הנוער של הפועל פ"ת היתה היתה יצרנית השחקנים המובילה בארץ, יחזרו בהקדם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...