יריד סיום הקיץ באם המושבות

20/08/2019
איכות חיים


ביום שישי ה-30.8 בשעה 09:00 יתקיים ברחוב ראש פינה בשכונת אם המושבות יריד סיום הקיץ בהשתתפות אמנים רבים ואמני קרקס.

ביריד יוצגו עבודות של אמנים המכינים את יצירותיהם באופן אישי, בעבודת יד - אמנים מכל הארץ, מהצפון ומהדרום, המציגים את דברי האומנות שהם הכינו ומוכרים במחיר השווה לכל נפש.

מירב, מורה ליוגה, אשר עבדה בעבר כרואת חשבון, החליטה לפני כשלוש שנים לעשות הסבה מקצועית וללכת בעקבות הלב. היא התנסתה במגוון קורסים למלאכת יד ובין היתר נחשפה לעבודות מקרמה ושם מצאה את אשר חיפשה. מירב מספרת: "אחרי שנים של התלבטויות החלטתי לפני כשלוש שנים לעשות את השינוי ולעזוב מקצוע מבטיח כלכלית לטובת מימוש עצמי. התחלתי ללמוד קורסים שונים ויום אחד גיליתי את המקרמה והתמכרתי. כיום יש לי חנות מקרמה באמזון הנדמייד, אני עורכת סדנאות מקרמה ומוכרת, ומרגישה שהגעתי למקום שלי. חוץ מזה אני גם מורה ליוגה ושני הדברים מאוד קשורים אחד לשני.  ב-30.8 נקיים יריד אמנים בפתח תקוה. אמנים שעושים עבודות יד בעצמם ומציעים את עבודות היד שלהם למכירה. גם אני אחת מהם ומשתתפת ביריד, ואני מזמינה את כולם לבוא וליהנות".

יוזמת יריד האמנים והמפיקה היא מירב שטיינהרדט. ביריד, המתקיים בשיתוך העירייה, יופיע גם הקרקס האפריקאי במופע סוחף (בשעה 12:00 ברחבה המרכזית) .

היריד יהיה פתוח ביום שישי ה-30.8 בין השעות 09:00-16:00 ברחוב ראש פינה בשדרה המרכזית. במקום יהיו דוכני מזון ושתיה, אזור יצירה לילדים ואווירת יריד שמחה לכבוד סוף החופש.

(התמונות באדיבות מירב שטיינהרדט)

לחדשות נוספות באם המושבות - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...