יצאו פראיירים

11/01/2017 | שי קרנר
חדשות


בפעם הרביעית העונה ספגה מכבי שער בדקות הסיום והחמיצה ניצחון. רק 1 – 1 ביתי מול בני סכנין - קוראים לזה פראיירים. שי קרנר מסכם פספוס נוסף של מכבי פ"ת.

מכבי הייתה ראויה לנצח וגיא מלמד כבש שער נפלא בדקה ה – 70. אבל במקום לגמור את המשחק עם כיבוש שערים נוספים, שוב הלכה אחורה. קובי רפואה שוב הוציא את גידי קאניוק (טעות שחוזרת על עצמה) ומכבי נענשה בשער שוויון של סכנין עמוק בתוספת הזמן. זה מרגיז, כי מכבי יכלה ליצור לעצמה מעמד חזק בצמרת הגבוהה והיא שוב בועטת בדלי.

המצטיינים במכבי היו הבלם דוס סנטוס והחלוץ גיא מלמד, שהפך למוציא לפועל של הקבוצה. גם הבלם עומר דנינו חוזר ליכולת הטובה מלפני שנתיים. הצעיר הכישרוני מנור סלומון הפגין ניצוצות והיה פקטור משמעותי במשחק ההתקפה  ודור אלו כרגיל היה פעלתן באגף הימני. לגידי קאניוק שחקן המפתח של הקבוצה היה משחק בינוני והחלוץ מיחאי רומן לא הורגש.

השוער דני עמוס היה אשם בשער שספג, אבל גם ההגנה לא נקייה כי הבלם אברהם פאס נותר ללא כיסוי ונגח בקלילות את שער השוויון בדקה ה – 93.

במכבי צריכים ללמוד לגמור משחקים - לכבוש שער שני ושלישי ולא ללכת אחורה כשמובילים אחת אפס. כי התשלום הוא מהיר ובמזומן.

והכי חשוב, במכבי צריכים לתת את הדעת על כך, שהם סופגים שוב ושוב בדקות הסיום. זה קרה מול מכבי חיפה, באשדוד, בטדי מול בית"ר ירושלים ועכשיו מול סכנין. 8 נקודות ליגה שהלכו לאיבוד והיו מציבות את מכבי צמודה לבאר שבע.

לכתבות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

לבלוג של שי קרנר בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...