יצאו בזול

16/03/2015
חדשות

שעון החול של מנחם קורצקי וחניכיו הולך ואוזל. 7 מחזורים לסיום העונה והליגה הלאומית קרובה מתמיד. היום זה נגמר בהפסד צפוי מול מכבי ת"א.

הפועל פ"ת קיוותה לנס אבל לא באמת האמינה שהיא תוציא משהו מול האלופה והמוליכה מכבי ת"א, במסגרת המחזור ה-26 בליגת העל בכדורגל. ערב הבחירות לכנסת, ומול כל פני האומה הצופה בערוץ הראשון, גם יוהאן קרויף לא ציפה לראות קבוצה כה חלשה כמו הפועל פ"ת.

מכבי ת"א מנגד, הייתה חייבת ניצחון כדי להגיע למשחקי הפלייאוף העליון עם יתרון משמעותי על פני הפועל ב"ש. המלאבסים התייצבו ללא מספר פצועים ושחקנים השייכים למכבי ת"א, שלא הורשו ליטול חלק במשחק היום.

השופט דניאל בר-נתן הוציא את המשחק באיצטדיון בלומפילד לדרך לעיני  11,000 צופים צהובים ו-500 כחולים, שעשו כרגיל הרבה רעש.

המשחק נפתח כצפוי בפיק ברכיים מצד האורחים, שנראו לפחות בתחילה כחבורה מפוחדת שלא ראויה אפילו לליגה חובבנית. כבר בדקה ה-20 התוצאה הייתה 2:0 לת"א משערים של ערן זהבי ודור מיכה, שנכבשו בקלות יתרה. אם הצהובים היו רוצים הם היו מבקיעים הרבה יותר, אך כמו בכל העונה, מכבי ת"א לא דורסת. עד להפסקה שתי הקבוצות "העבירו את הזמן".

קאלה דרשלר. מנע תבוסה

גם המחצית השנייה נראתה כמו משחק אימון. היא התחילה דווקא בכמה דקות טובות של האורחים, שכרגיל העונה חסרי מחץ. בהמשך קאלה והמזל מנעו ספיגות נוספות. בדקות האחרונות המשחק היה חסר כל ערך ספורטיבי כשמספר שחקנים מלאבסים לא הצליחו להשלים 90 דקות על הרגליים. 2:0 קל וצפוי למכבי ת"א בסיום.

הפועל פ"ת מסיימת את משחקי הליגה הסדירה במקום הלפני האחרון והיא תצטרך לנצח לא מעט משחקים עד לסיום העונה כדי לשרוד בליגה. במחזור הבא, שיהיה הראשון בפלייאוף התחתון, יצאו המלאבסים למשחק חוץ נוסף, הפעם מול מכבי נתניה, וגם שם לא מצפים להם חיים קלים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...