יזמים צעירים באם המושבות

19/06/2016

תלמידי כיתה ט' בחטיבת ביניים "גולדה" בשכונת אם המושבות בפ"ת משתתפים בתכנית בינלאומית מיוחדת של יזמים צעירים, ולא תאמינו - הם כבר עושים עסקים.

ביום שישי בבוקר פגשנו את היזמים הצעירים מציגים את המוצר הייחודי שפיתחו ומוכרים אותו למבקרי מרכז "עמי בוטיק סנטר" (לשעבר מרכז שלום) בשכונת אם המושבות.

התכנית המיוחדת, מיסודו של בנק לאומי, פועלת בבית הספר בהנחיית שני סטודנטים מאקדמיית ת"א. מדובר במיזם שהוקם ע"י 18 תלמידי כיתה ט' בבית הספר, כשמניות החברה שייכות לתלמידים. לכל אחד מהחברים תפקיד בחברה: מיה פודקמיין היא המנכ"לית, דניאל לוי וליאור צוקר מנהלי המכירות, נועה כסלו סמנכ"לית מחקר ופיתוח וכן הלאה.

המוצר שפיתחו היזמים הצעירים הוא "קאפ איט" (CAP IT) – לטובת הגברת המודעות לבריאות המזון שאותו אנו צורכים. המוצר הוא למעשה משאבה שניתן להרכיב על בקבוקים ומאפשרת להוציא כמות מדויקת (למשל של שמן או תרכיז) בהכנת המזון. המוצר מיוצר בסין ומיובא ע"י החברה לארץ. 10% מהכנסות החברה נתרמות למרכז שניידר בפתח תקווה.

כאמור, ביום שישי הציגו היזמים הצעירים של "גולדה" את המוצר לתושבי השכונה, וגם היום, יום ראשון, ייפתח דוכן שלהם במרכז המסחרי באם המושבות הוותיקה (חצי חינם). כמו כן, ביום שלישי תתקיים בתל אביב תחרות ארצית בהשתתפות היזמים הצעירים של גולדה, והזוכים ייצגו את ישראל בתחרות בינלאומית שתתקיים בשוויץ - בהצלחה!

לחדשות נוספות באם המושבות

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...