יוצאים לחופשה משפחתית? הנה 4 כללים חשובים לצאתכם ושובכם בשלום

12/04/2017
תיירות ונופש

חופשה משפחתית היא דבר נהדר, אבל יש כמה כללים חשובים שכדאי לזכור כדי לשמור על הבטיחות שלנו ושל הילדים. החל מהזמנת הטיסה ועד ביטוח נסיעות – קבלו את הרשימה המלאה של הטיפים.

חופשה משפחתית היא הזדמנות מצוינת לבלות זמן איכות משותף עם הילדים. משפחות יכולות לצאת לחופשות בכל רחבי העולם, ולתאם אותן עם ימי החופש מבתי הספר והעבודה. יש היום מגוון רחב של יעדים לחופשה משתלמת ולא חייבים לשבור תכנית חיסכון כדי לעבור בנתב"ג.

מצד שני, החופשה גם דורשת הכנה מוקדמת. הנה למשל 4 כללים חשובים שבעזרתם תבטיחו יציאה בשלום וחזרה בשלום:

1. הזמנת טיסה בחברה הנכונה

התחרות בין חברות תעופה אמורה לשרת את הלקוחות. אם גם אתם רוצים ליהנות משירותי תעופה ברמה גבוהה, עליכם לבחור טיסות בחברה הנכונה. ככל שהילדים שלכם יותר קטנים, כך גוברת העדיפות להזמנת טיסות ישירות, גם אם המשמעות היא הוצאה כספית של עוד כמה עשרות דולרים. בדקו שהחברה מתאימה לכם מבחינת כל התנאים הדרושים למשפחה, כגון כמות מותרת של מזוודות, הזמנת ארוחה כשרה או צמחונית, הקצאת עריסה לתינוק ועוד. אם תעשו את כל זה, תוכלו לישון בשקט בלילה ולדעת שיש מי ששומר עליכם.

2. בחירת מלון שמתאים למשפחה

המלון בו תשהו יחד עם המשפחה קריטי להצלחת החופשה. הוא צריך להתאים לכם ולילדים מבחינת מתקנים ולהיות במרחק נוח ממוקדי האטרקציות. זכרו שהילדים צפויים להוציא הרבה מאוד אנרגיות במהלך החופשה, אז כדאי לדאוג עבורם למקום לינה נוח. השתמשו באינטרנט ובצעו סינון לפי מלון למשפחות בלבד, או קבלו המלצות מחברים וקרובי משפחה שכבר בילו בו.

3. בדיקת אפשרויות תחבורה

לדברים הקטנים יש משמעות גדולה במהלך חופשה משפחתית. הדוגמא הכי טובה לכך היא המעבר משדה התעופה למלון, ולאחר מכן הדרך ההפוכה לקראת הטיסה חזרה הבית. בדקו אילו אפשרויות תחבורה עומדות לרשותכם ואל תחכו לרגע האחרון. השוו בין שימוש באוטובוס, רכבת, מונית או רכב שכור וכך תדאגו שהילדים לא יאבדו סבלנות עוד לפני שתפרקו מזוודות. בנוסף, בדיקה מוקדמת של אפשרויות תחבורה תסייע לכם בהמשך לתכנן את החופשה סביב ביקורים באטרקציות ופעילויות.

4. ביטוח נסיעות

אין שום סיבה לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל, אפילו אם טסים ליעדים קרובים באירופה או ליעדים שנחשבים בטוחים כמו ארצות הברית. בעלות של דולרים בודדים בלבד ליום תוכלו להגן על המשפחה ועל הכבודה. בחרו ביטוח נסיעות לחו"ל שמתאים לגיל הילדים וקראו היטב את תנאי הפוליסה. ודאו שיש מוקד יצירת קשר בעברית במשך 24 שעות, התאימו את הביטוח לצרכים רפואיים מיוחדים של כל אחד מבני המשפחה והשוו בין מחירים. חוץ מזה, אל תשכחו לדאוג לדרכונים בתוקף שמתאים לחוקי ההגירה ביעד שבו אתם מתכננים לנחות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...