יופי של סיפתח - 2:0 לכחולה על הפועל ירושלים

24/08/2015 | יהלי רואה
חדשות

הפועל פ"ת החלה את הליגה ברגל ימין ועם חיוך, אחרי ניצחון משכנע 0:2 על הפועל ירושלים במסגרת המחזור הראשון של הליגה הלאומית.

החניכים של מנחם קורצקי שלטו בשטף העניינים ולא אפשרו ליריבה ליצור מהלכי כדורגל ראויים. הנחישות הייתה מנת חלקם של כלל השחקנים בכחול לאורך כל 90 הדקות ועל כך יש להחמיא להם, ולצוות המקצועי על ההכנה.

הקבוצה נראתה מאוזנת מקצועית, ובלט מעל כולם שון מלכה שפרפר את הצד השמאלי של הגנת הירושלמים ויצר את רוב המהלכים היצירתיים. גם החלק האחורי בלט בחוזקו עם אורי פסו הלוחם הבלתי נלאה, שגם נחבש בראשו במחצית השני, מה שלא הפריע לו להמשיך ו"להקיז דם", וגל מאיו, שהשתלב היטב בקאדר. הקבוצה הייתה ממוקדת, העבירה כדור מרגל לרגל, בעיקר בכדורי רוחב, ולא נכנסה לפאניקה גם כאשר ניסיונות ההתקפה לא הבשילו למצבים ממשיים, וגם כאשר ירושלים ניסתה לצאת למתפרצת (גם על הספסל שלה היה ברור - מאצטדיון ראש הזהב לא יבואו הנקודות).

ברגל ימין (צילום: יהלי רואה)

השער הראשון לעונה הגיע מראשו של אותו גל מאיו, בדקה העשירית, כאשר החותמת הסופית הגיעה בדקה ה-77 עת כבש בן אז'ובל מהנקודה הלבנה.

האוהדים בכחול הגיעו בכמות יפה, והשרו אווירה נהדרת ביציעים. לא נרשמו כל תקלות, והכדורגל היה זה שעניין את כולנו - דבר שיכול להיזקף לזכותו של הבעלים הטרי דורון גלנט, שהגעתו הכניסה רוגע למערכת. גם חלוקת המנויים התבצעה כסדרה, למעט היעדר הודעה מוקדמת להצגת תעודה מזהה של הילדים אשר קיבלו מנוי חינם לעונה כולה.

האוהדים יכולים להיות מאושרים מהפתיחה המצוינת, מהחיבור של השחקנים אליהם, מהמחוייבות, מהאווירה, מדקות רבות על כר הדשא, אך אל לנו לשכוח שמדובר במשחק ראשון בלבד.

אל אל הפועל!

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

אין יותר פנתרים .ולא נמרים...כולנו כחולים. בואו ביחד נדחף את הקבוצה לליגת העל !!!
מספיק עם המלחמות ואגו. כולנו על אותה ספינה. בואו ביחד נוביל אותה למקום הראוי לה. לליגת העל .בהצלחה לכולם. קדימה הפועל לניצחון הבא !!!
יחיאל תרם. - 25/08/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...