4 טיפים לבחירת חנות פרחים בפתח תקווה

05/12/2018
איכות חיים


חנות פרחים בפתח תקווה היא חנות ריחנית וצבעונית במיוחד שאפשר לרכוש בה סוגים שונים של פרחים הגדלים בחממות ברחבי הארץ.

כבר מחלון הראווה אפשר ליהנות מנראותם של פרחים רעננים וטריים הממתינים בדליים הצבעוניים ללקוחות. לקבל פרחים זו חגיגה, הם מתאימים לכל אירוע כמו לכבוד החגים, ליום הולדת, יום נישואין, לידה, חגיגות שונות כמו קבלת תפקיד בעבודה, קבלת דרגה וקבלת תואר. הפרחים משמחים מאד את החוגג והם מוסיפים חן רב לחמימות הביתית.

חנות פרחים בפתח תקווה

החנות מציעה לקהל לקוחותיה מבחר עצום של פרחים טריים ועונתיים, ורדים בשלל צבעים, גרברות צבעוניות, שושן צחור, ליליות, ליזיאנטוס, כלניות בספקטרום רחב של צבעים ופרחים רבים נוספים.

העובדים המנוסים והמקצועיים של חנות פרחים בפתח תקווה, מכינים היצע נרחב של זרים צבעוניים וסידורי פרחים הבנויים ממגוון פרחים בשילובים שונים, כמה צבעים כמו ורוד סגול ולבן, שילובים של ורוד ולבן, סגול ולבן, פרחים צהובים כמו חמניות ושפע של אפשרויות נוספות. להעשרת הזרים מוסיפים ענפי גיפסנית או עלים ירוקים רחבים וכך נוצרים זרים יפהפיים.

הזרים הייחודיים נשלחים באמצעות שליח ללקוחות על פי הזמנתם ברחבי פתח תקווה והערים הסמוכות.

זרי כלה וזרי אירוסין

חנות פרחים בפתח תקוה מתמקצעת בשזירת זרי כלה יוצאי דופן, על פי בחירת הכלה. ורדים בצבעי אדום, ורוד, לבן או זרים משולבים. אפשר לבחור בסחלבים בצבעים שונים, בזר כלניות כפרי או בכל שילוב של פרחים וצבעים אחר האהובים על הכלה.

קישוט רכבים לחתן ולכלה ביום נישואיהם

עובדי חנות פרחים בפתח תקוה בוחרים פרחים מיוחדים ועמידים המתאימים להדבקה בכמה מקומות על גבי הרכב המסיע את החתן והכלה לחופתם. הם מבצעים קישוט עדין ואיכותי בצבעים שבחרו החתן והכלה.

שפע של מתנות ייחודיות

החנות מציעה שפע של אגרטלים בגדלים שונים, קטנים גדולים, רחבים או צרים שאפשר לרכוש אותם כך או בתוספת פרחים ריחניים בתוכם. מעמדים מיוחדים המונחים על הרצפה ומכילים פרחים ארוכים במיוחד כמו גרברות המוסיפות יופי רב בבית ובמשרד.

העציצים המוצעים ללקוחות בחנות פרחים בפתח תקווה מכילים צמחים שונים כמו דיפנבכיה, חבלבלוב הדור, פטוניה, ניצניות, רקפות או שערות שולמית. כל לקוח ימצא לבטח את הצמח הנראה לו ביותר כדי לתת אותו במתנה.

פרחי משי ופרחים מלאכותיים

יתרון עצום לפרחים המיוצרים מפלסטיק או ממשי, הם תמיד נראים במיטבם, מי שמביט בהם לראשונה בטוח שמדובר בפרחים אמתיים, הם תמירים, יפים ומוסיפים יופי רב לכל בית.

פרחים טריים בכל מקום

חנויות ומשלוחי פרחים של פרחים טריים או מכינים זרים רבים לכל מטרה. אפשר לאסוף את סידורי הפרחים מהחנות או לחילופין נשמח לשלוח אותם לכל מקום עם ברכה נפלאה ואם תרצו נצרף גם מתנה נוספת על פי סוג האירוע, שוקולדים, מתנה ליולדת, בלוני הליום וכו'.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...