יועצים ושאלות נכונות

05/12/2014 | יהודה בנך
חדשות

היה היה פעם איכר. יום אחד האיכר שם לב שהתרנגולות שלו נתקפו במחלה והן החלו למות. הוא מיהר למומחה למחלות של תרנגולות לטכס עצה. המומחה ייעץ לו להוסיף אנטיביוטיקה למזון. עשה האיכר כדברו של המומחה, אך למרות הכל התרנגולות המשיכו למות.

מיהר האיכר לחזור למומחה והפעם הוא ייעץ לו להוסיף למזון שלהן גם מעט זיפזיף כדי לחזק את פעולת הזפק שלהן. ושוב עשה האיכר כמצווה עליו והתרנגולות בשלהן ממשיכות למות...

חזר האיכר למומחה והפעם אמר לו המומחה להוסיף לשתייה שלהן תמיסת קלציום לחיזוק העצמות, אלא שגם פעולה זו לא הפסיקה את התפשטות המגיפה. כך חזר האיכר אל המומחה עוד מספר פעמים ובכל פעם קיבל עצה אחרת עד שלבסוף כל התרנגולות בלול מתו.

כעבור זמן מה נפגשו האיכר והמומחה. האחרון פנה אל האיכר ושאל אותו: " מזמן לא ראיתיך...מה עם התרנגולות שלך?" נאנח האיכר: "מה אני אגיד לך...הן כולן מתו". "אוי חבל..." אמר המומחה, "יש לי עוד המון הצעות מצוינות עבורך!"

לכולנו יש הצעות ממש טובות עבור אנשים אחרים, שלא תמיד ביקשו אותן, או שהן לא מתאימות לאדם שמנגד. לכן, מי שיכול לעזור לזולת למצוא את התשובות המתאימות לו מתוך עולמו - יעשה עבודה טובה באמת.

אומנות שאלת השאלות היא כלי מצוין להפיק מאנשים פתרונות יצירתיים לחייהם והיא המיומנות העיקרית באימון אישי במטרה לעזור לאנשים להגשים את מטרותיהם.

 

למאמרים נוספים של יהודה בנך בנושא תודעה חופשית

יהודה בנך - כלכלן, מאמן אישי ועסקי מוסמך, דאן 2 קארטה, מתרגל מדיטציה ונון-דואליטי.

Master NLP Practitioner, HypnoCoach Pracrtitioner

הדף העיסקי של יהודה בנך בפורטל פ"תנטו

האתר של יהודה בנך

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...