יום ללא אלכוהול

01/11/2018
חדשות


במסגרת שיתופי הפעולה בין הרשות למניעת אלימות סמים ואלכוהול בעיריית פתח תקוה (תכנית עיר ללא אלימות) למשטרת פתח תקוה ומינהל החינוך בעיר, התקיים בתחילת השבוע יום שיא בבית הספר עמל א' בנושא העלאת המודעות בתחום האלכוהול.

את היום יזמו שחר טובים מש"ק השיטור השכונתי ושלומי ערה מנהל הרשות למלחמה באלימות סמים ואלכוהול בעיריית פתח תקוה. רב תחומי עמל א' בניהולה של מירי ענני, נרתם יחד עם צוות בית הספר והנוער הלומד ובשיח משותף הוחלט לקרא ליום זה - אלכוהולא!. במהלך היום עברו תלמידי כיתות י' הרצאות על ידי משקי השיטור, ושכבה יא' שמעה הרצאה בנושא התמודדות עם השפעות האלכוהול על ידי מר אילן גדסי.

צילום: עיריית פ"ת

בתום ההרצאות נערך משחק כדורגל תחת הכותרת "כן לספורט, לא לאלימות" בין נבחרת תלמידי בית הספר לנבחרת הרשות למניעת אלימות סמים ואלכוהול ומשקי המשטרה, יחד עם מ"מ מנכ"ל העיריה לאוניד סמוליאנוב בעמדת השוער. תוצאת המשחק: 4-1 לטובת הרשות והמשטרה .

שלומי ערה מנהל הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול בפתח תקוה אמר: "אני מברך על אירוע חשוב זה. מעבר למסרים החשובים שהועברו לתלמידים, נוצר קשר בלתי אמצעי בין גורמי המניעה והאכיפה לבין הנוער. ברגע שהנוער מבין שאנחנו איתם ולמענם זה באופן ישיר משפיע על תחושת הביטחון והאמון. בנושא האלכוהול אנחנו מבקשים להכיר בגבולות האישיות ולהבין את ההשפעה והמסוכנות שבאלכוהול, וכן מציעים דרכי התמודדות. נמשיך לעסוק בנושא חשוב זה גם בהמשך."

מירי ענני מנהלת רב תחומי א': "הרב תחומי פ"ת א' שמח היום לארח את שוטרי משטרת פ"ת ואת מנהל תכנית עיר ללא אלימות בעיר, ליום שיא בנושא לא לאלכוהול וכן לספורט ולאורח חיים בריא. הצוות והתלמידים שמחו על שיתוף הפעולה ונהנו מאד מהפעילות. יישר כוח לשחר טובים השוטר הקהילתי, ללאוניד מ"מ מנכ"ל העירייה שהיה שוער מוצלח וכמובן לשלומי ערה."

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...